Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Jak rychle zhubnout bez jojo efektu? Nechte si poradit v dietetickém centru!

Mít alespoň o pár kilo méně… Také si při pohledu do zrcadla brumláte něco podobného a ve skrytu duše toužíte vypadat jako dřív? Nadváha sama od sebe nezmizí a naopak se může časem proměnit v obezitu. Ta je nejen neestetická, ale především má negativní vliv na fungování celého organismu. Nechcete-li skončit jako „metráček“, budete se sebou něco muset udělat. Otázkou je, jak co nejrychleji a nejsnadněji zhubnout, aniž byste nemuseli držet drastické diety? My odpověď známe a rádi vám ji prozradíme.

Pokud vám někdo řekl, že zázračná recept na to, jak rychle zhubnout, nefunguje, měl pravdu. Každý člověk je jiný a musí se k hubnutí postavit specifickým způsobem. Diety nejsou řešením a přestože se vám díky hladovění podaří rychle zhubnout několik málo kilogramů, ale ty se většinou velmi rychlé vrátí v podobě jojo efektu. Tudy cesta nevede a jediným možným způsobem je radikální změna životního stylu. Tedy především jídelníčku, který by měl být bohatý, ale přesto jednoduchý a lehce stravitelný.

Chcete jídelníček na míru zdarma?

Se sestavením jídelníčku vám nejlépe poradí výživový poradce, který si však nechá za poradenství slušně zaplatit. Přesto existuje alternativa, která vás nebude stát ani korunu – obraťte se na výživové poradenství NATURHOUSE a dostavte se na konzultaci. Zkušený výživový poradce pro vás sestaví jídelníček na míru zdarma, provede analýzu složení těla pomocí speciální váhy. Navíc si budete moct koupit účinnou směs bylin, která vaše hubnutí usnadní.

Společnost NATURHOUSE úspěšně působí na celém světě a jen v ČR má 65 dietetických center. Chcete-li kontaktovat výživového poradce, který se nachází v blízkosti vašeho bydliště, využijte kontakty na tyto pobočky:

Výživový poradce Praha – pobočka Praha

Výživový poradce Brno – pobočka Brno

Výživový poradce Ostrava – pobočka Ostrava

Nezapomeňte, že cesta k ideální váze nevede jen přes úpravu jídelníčku, ale také zvýšenou pohybovou aktivitu a dodržování dalších doporučení, která od výživového poradce dostanete. S NATURHOUSE se vám to stoprocentně podaří, stejně jako několika milionům dalších lidí.