Jak správně nakupovat oblečení pro děti?

Jak správně nakupovat oblečení pro děti?

Nakupování dětského oblečení patří k příjemným rodičovským kratochvílím. Pro maminky je hledání nových stylových outfitů nikdy nekončící zábavou. Vždyť v momentě, kdy se dětský šatník pod náporem všech těch věcí div nerozpadá, dítko odroste a potřebuje novou garderóbu... Dnešní článek jsme se však rozhodli věnovat novopečeným maminkám, které s nakupováním dětského oblečení nemají příliš zkušeností. Ale proč by je vlastně měly mít? S jakou „záludností“ se můžete u tohoto sortimentu setkat?

Vaše děti si zaslouží to nejlepší

Nejde ani tak o záludnost, jako spíše o kvalitu. Cílem každé maminky by mělo být především zdravotně nezávadné dětské oblečení, které u novorozence (a samozřejmě i u staršího dítěte) nevyvolá podráždění pokožky nebo alergii. Proto je vhodné již od útlého dětství nakupovat dětské oblečení nové – u oblečení z druhé ruky jeden nikdy neví – z čisté bavlny, kterou lze prát při vysoké teplotě v pračce. Nezapomeňte, že do 6 měsíců věku dítěte je vhodné oblečení žehlit. Snažte se vyhnout vlně, umělým přízím a materiálům, které nelze žehlit a prát při vyšších teplotách. Tyto materiály mohou navíc nepříjemně „kousat“. Mnohem lepší jsou fleecové bundičky, čepice a šály. Zároveň se raději vyhněte nejrůznějším volánkům – žehlením byste strávila příliš mnoho času.

Kvalitní dětské oblečení seženete levně u Babyhill

Nabízí se však otázka, zda je vůbec možné sehnat kvalitní dětské oblečení z bavlny za přijatelnou cenu. Pokud váš rozpočet není nafukovací, nezoufejte a poohlédněte se po dětských hadřících na www.babyhill.cz. Specializovaný prodejce nabízí kompletní sortiment dětského oblečení pro novorozence i větší děti. Nejde o žádnou Čínu, ale o pohodlné zboží se stylovým designem od renomovaných výrobců. V e-shopu seženete také spoustu dalších věcí, které by vám mohly být k užitku. V nabídce najdete autosedačky, sportovní a kombinované kočárky, potřeby pro maminky, kojenecké zboží, hračky, ale i dětský nábytek. To vše si můžete zakoupit také v kamenné prodejně v Třeboni.

Publikováno: 04. 05. 2015

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: jak nakupovat oblečení pro děti | kvalitní dětské oblečení