Kdo nikdy nehrál online hry, jako by nebyl...

Kdo nikdy nehrál online hry, jako by nebyl...

Internet je neomezený zdroj informací, ale také zábavy. Z online her se stal fenomén, který těší již několik generací. Pokud jste doposud kouzlo onlinovek neochutnali na vlastní kůži, měli byste to co nejrychleji napravit. Sychravé podzimní počasí přímo nabádá k tomu, abyste se uvelebili u obrazovky a zabředli do virtuálního světa plného dobrodružství...

Proč jsou flashovky tak populární?

Mezi nejrozšířenější online hry patří tzv. „flashovky“, tedy aplikace naprogramované v programu Macromedia Flash. V minulosti byly poměrně jednoduché, ale postupem času začali vývojáři hry zdokonalovat a v současné době již nejsou výjimkou velmi propracované onlinovky pro více hráčů. V budoucnu možná flashovky ohrozí technologie Microsoft Silversight, ale momentálně trhu stále dominuje Flash. Hráčům samozřejmě na technologii nezáleží. Důležitá je hratelnost, která je v případě online her na velmi vysoké úrovni. Za zmínku však stojí i stále detailnější grafika a zajímavá zvuková kulisa. Spousta online her, které jsou k dispozici zdarma, konkuruje i klasickým „krabicovým“ titulům.

Výhody onlinovek oproti běžným pc hrám

Onlinovky si může zahrát každý. Nestojí hráče ani korunu (viz. hry zdarma na Hryz.cz) a navíc se nemusí složitě instalovat. Spustíte je přímo na webových stránkách a poté, co se načtou data, si zahrajete přímo v prostředí prohlížeče. A až vás hra omrzí, jednoduše si zapnete jinou. Na webu na vás čekají tisíce a tisíce her – arkády, strategie, logické hříčky, závody, střílečky. Stačí si vybrat. Tak co vy na to? Přidáte se k milionům vášnivých hráčů i vy? Na vašem věku ani náboženském vyznání nezáleží. Svým dětem můžete pustit hry pro nejmenší, v rámci kterých si procvičí postřeh a logické uvažování. A vy se odreagujete u hororové střílečky nebo adrenalinového závodu. Kdo si hraje, nezlobí a u onlinovek to platí minimálně dvojnásob!

Publikováno: 13. 10. 2014

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: hry pro nejmenší zdarma | online hry zdarma