Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Jak se realizuje nadměrná přeprava?

Dokážete si představit, jak komplikované je převést stavební stroje, výrobní pece nebo další obrovské náklady? Samozřejmě je zapotřebí mít k tomu speciální techniku, vybavení, mnohdy povolení, a především zkušenosti.

Nadměrná přeprava je doménou společnosti Easy Logistics, s.r.o. Firma zařizuje logistiku, kamionovou přepravu, doprovody, avšak přeprava nadměrných zásilek tvoří významnou součást portfolia. Má s ní bohaté zkušenosti a dokáže toho přepravit opravdu hodně.

Co se obvykle přepravuje jako těžké zásilky?

A co to vlastně znamená nadrozměrná doprava? U Easy Logistics, s.r.o. jde o výrobky s rozmanitou šířkou, délkou a výškou s váhovým rozpětím do 53 t. Maximální délka může být 22 m, šířka 6 m a výška 4,5 m (taková je hranice mezinárodní přepravy, u vnitrostátních může být vyšší).

Jako nadrozměrná je obvykle klasifikována přeprava stavebních strojů a také přeprava zemědělské techniky. Dále se takto přepravují nejrůznější výrobní stroje a vybavení, pece apod.

Jak přeprava těžkých zásilek probíhá?

V prvé řadě se ozvete společnosti a domluvíte se, co vlastně potřebujete přepravit. Možná na to bude stačit kamionová doprava. Jde-li ale o těžký stroj či vybavení, bude nutné vše namyslet podrobněji.

Přeprava těžkých zásilek začíná dlouho před tím, než se objekt jde vůbec naložit a opravdu přemístit. Je nutné vybrat vhodnou techniku z vozového parku, naplánovat celou cestu třeba s ohledem na mosty a různá hmotnostní omezení. Někdy je také nezbytné vyřídit povolení.

Spolehněte se na ty nejlepší

V Easy Logistics mají nachystané tahače Volvo, portálové návěsy značek Broshius, Schwarzmüller a Faymonville. Na jejich blogu se můžete podívat například na to, jak přepravovali mobilheim, bagr, kovoobráběcí stroj a mnoho dalšího. Častokrát jde o přepravu mezi různými státy, nejen v rámci Česka.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *