Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Cena Bitcoinu a dalších kryptoměn roste. Je čas stát se coinerem?

Kdo je to coiner? Vlastník Bitcoinů nebo jiných kryptoměn. Nocoiner žádné krypotměny nevlastní. Nemůže prodělat, ale ani závratně vydělat. Ale o čem je vůbec řeč? Pokud jste to nezaznamenali, virtuální měna válcuje internet a začíná se o ni zajímat i veřejnost, kterou tento fenomén doposud nechával v klidu. Důvod je prostý – ceny závratně rostou a vlastníci vydělávají slušné částky. Jak dlouho bude trend trvat a má ještě smysl skákat do rozjetého vlaku?

Kryptoměny jako část mzdy? V Japonsku je možné všechno

Cena krypotměny Bitcoin průběžně stoupá (viz Bitcoin kurz) a v prosinci tohoto roku dosáhl maxima ve výši přes 20 tisíc amerických dolarů za jednotku. O obrovské popularitě této digitální měny svědčí i fakt, že se ji japonská firma GMO (poskytuje online služby včetně burzy) chytá nabízet zaměstnancům jako část mzdy. Samozřejmě dobrovolně, ale předpokládá se, že odolá jen málokdo. Firma se navíc chystá ke spuštění vlastní kryptoměny GMO coin.

Vidina vysokého zisku zastiňuje brutální riziko

Výrazné zvýšení hodnoty Bitcoinu doslova láká davy. O kryptoměnách nyní debatují i lidé, kteří ještě relativně nedávno netušili, o čem je řeč. V každém případě jde o vysoce rizikovou investici a podle expertů by zájemci neměli investovat více, než mohou postrádat. Někteří investoři však neváhají do Bitocinu investovat veškerý majetek.

Ve hře jsou i jiné kryptoměny

Ačkoliv je Bitcoin v centru pozornosti, nejde o zdaleka jedinou kryptoměnu, o kterou investoři jeví zájem. V těsném závěsu jsou „konkurenční“ měny jako Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash a v poslední době také Ripple či IOTA.

Chcete-li se o kryptoměnách dozvědět více a sledovat aktuální vývoj cen, pokračujte na Bitcoin graf. Portál zároveň informuje o novinkách, trendech a všech náležitostech, které s problematikou virtuálních měn souvisí.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *