Jak se zbavit dluhů jednou pro vždy?

Jak se zbavit dluhů jednou pro vždy?

Dostali jste se do dluhové spirály, ze které se vám nedaří vymotat? Nestíháte splácet a bojíte se, že vám exekutoři zabaví majetek? Ať už je vaše situace jakákoliv, vždy existuje řešení, které vás může dostat zpět do života. V prvé řadě přestaňte schovávat hlavu do písku a začněte své finanční problémy aktivně řešit. Často je jedinou možností tzv. osobní bankrot neboli oddlužení, s jehož vyřízením vám pomohou odborníci z poradny Pryčsdluhy.cz.

Výhody osobního bankrotu

Během probíhajícího oddlužení na vás nemohou exekutoři a věřitelé. Splníte-li podmínky nezbytné pro uznání insolvenčního návrhu, budete po dobu 5-ti let plnit splátkový kalendář. Podstatné je, aby vaše příjmy umožňovaly úhradu alespoň 30 % z celkové dlužné částky. V praxi to znamená, že vám na konci oddlužení soud promine zbytek dluhů, a to až do výše 70 % nezajištěných závazků. dluhy

Kdo může vyhlásit osobní bankrot a jak oddlužení probíhá?

O osobní bankrot mohou požádat fyzické osoby, ale v praxi je možné také oddlužení OSVČ. Zda splňujete zákonné podmínky, které jsou pro schválení osobního bankrotu nutné, vám pomohou zjistit experti z poradny Pryčsdluhy.cz. Vypracují pro vás návrh, čímž se vyhnete zbytečným administrativním chybám. Minimalizujete riziko, že soud oddlužení zamítne a vaše problémy s věřiteli budou pokračovat. Po celou dobu oddlužení budete spolupracovat s insolvenčním správcem, který se postará o vše potřebné. Bude zasílat splátky věřitelům a případně i jednat s exekutory. Správce zároveň přezkoumá přihlášené pohledávky věřitelů a zjistí, zda jsou doložené a oprávněné.

Jak postupovat?

Jediné, co nyní musíte udělat, je vyplnit formulář na www.prycsdluhy.cz. Vyplníte nezbytné údaje a domluvíte se na nezávazné konzultaci, která je zcela zdarma. Oddlužení Praha pracuje rychle a efektivně!

Publikováno: 08. 11. 2015

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: oddlužení osvč | oddlužení praha