Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Jak se zbavit dluhů jednou pro vždy?

Dostali jste se do dluhové spirály, ze které se vám nedaří vymotat? Nestíháte splácet a bojíte se, že vám exekutoři zabaví majetek? Ať už je vaše situace jakákoliv, vždy existuje řešení, které vás může dostat zpět do života. V prvé řadě přestaňte schovávat hlavu do písku a začněte své finanční problémy aktivně řešit. Často je jedinou možností tzv. osobní bankrot neboli oddlužení, s jehož vyřízením vám pomohou odborníci z poradny Pryčsdluhy.cz.

Výhody osobního bankrotu

Během probíhajícího oddlužení na vás nemohou exekutoři a věřitelé. Splníte-li podmínky nezbytné pro uznání insolvenčního návrhu, budete po dobu 5-ti let plnit splátkový kalendář. Podstatné je, aby vaše příjmy umožňovaly úhradu alespoň 30 % z celkové dlužné částky. V praxi to znamená, že vám na konci oddlužení soud promine zbytek dluhů, a to až do výše 70 % nezajištěných závazků.

dluhy

Kdo může vyhlásit osobní bankrot a jak oddlužení probíhá?

O osobní bankrot mohou požádat fyzické osoby, ale v praxi je možné také oddlužení OSVČ. Zda splňujete zákonné podmínky, které jsou pro schválení osobního bankrotu nutné, vám pomohou zjistit experti z poradny Pryčsdluhy.cz. Vypracují pro vás návrh, čímž se vyhnete zbytečným administrativním chybám. Minimalizujete riziko, že soud oddlužení zamítne a vaše problémy s věřiteli budou pokračovat.

Po celou dobu oddlužení budete spolupracovat s insolvenčním správcem, který se postará o vše potřebné. Bude zasílat splátky věřitelům a případně i jednat s exekutory. Správce zároveň přezkoumá přihlášené pohledávky věřitelů a zjistí, zda jsou doložené a oprávněné.

Jak postupovat?

Jediné, co nyní musíte udělat, je vyplnit formulář na www.prycsdluhy.cz. Vyplníte nezbytné údaje a domluvíte se na nezávazné konzultaci, která je zcela zdarma. Oddlužení Praha pracuje rychle a efektivně!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.