Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Prořídly vám vlasy? I přesto můžete mít sexy účes!

Vlasy sice primárně slouží jako ochrana pokožky hlavy před UV zářením a izolace před nepříznivým počasím, ale pro většinu z nás jsou důležité hlavně z estetického hlediska. A bylo tomu tak již v dobách dávno minulých – už ve středověku byly dlouhé vlasy symbolem vyššího společenského postavení, stejně jako svobody a bohatství. Kratší naopak symbolizovaly podřízenost a poddanství. V průběhu dějin se účesy měnily a zatímco v baroku „frčely“ paruky (a to i u mužské části populace), na počátku 19. století přišly do módy kratší sestřihy. A to jen proto, aby za pár desítek let opět ustoupily do pozadí… Neměli bychom zapomínat ani na to, že některé typy účesů vyjadřují příslušnost k určité sociální skupině, ale i životní postoj a filosofii.

 

Pánské i dámské účesy se velmi rychle mění a co bylo trendy v loni, může být letos totálně out. Chcete-li se stát středem pozornosti (ovšem v dobrém slova smyslu!) a zapůsobit na opačné pohlaví, neměli byste svůj účes podceňovat, ale naopak si vybrat takový sestřih, který se k vám bude hodit. Jednoduše takový, který zakryje vaše případné nedostatky a podtrhne přednosti.

 

Vykouzlit perfektní účes ovšem není tak jednoduché a rozhodně se vám bude hodit trocha inspirace. Najdete ji na v magazínu LosHairos.com, který je doslova nabitý tipy a radami, které souvisí s účesy, ale i péčí o vlasy. V magazínu najdete tradiční i netradiční dámské i pánské účesy, které jsou přehledně rozděleny podle tvaru obličeje, délky vlasů, věku a příležitosti. Inspirativní jsou i články s účesy známých osobností. Inu kdo z nás by nechtěl alespoň na chvíli vypadat jako Lindsay Lohan nebo George Clooney?

 

Los Hairos je skutečně zajímavý projekt, který si zaslouží pozornost i těch, které nechávaly trendy v oblasti účesů chladnými. Dočtete se zde nejen jaké jsou nejoblíbenější účesy 2013, ale také to, že i muži s prořídlými vlasy mohou vypadat sexy. Ať už jsou vaše vlasy krátké, zelené nebo kudrnaté, na LosHairos.com vždy najdete spoustu inspirace…