Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Děti

Jakou hračku pod stromeček? Přečtěte si, co děti baví i rozvíjí

Děti rostou jako z vody a doby, kdy jste nakupovala potřeby pro miminka, jsou dávno pryč. Pokud s blížícími se vánočními svátky propadáte panice, protože nemáte ani ponětí, co by vašim ratolestem udělalo radost, pak nepřestávejte číst. A jistě jste si všimla, že sortiment hraček je až neuvěřitelně pestrý – jenomže s bohatou nabídkou souvisí i jistý problém. Co když dětem pořídíte hračky, se kterými se zabaví jen na chvilku a poměrně rychle je odloží stranou? Jděte na to rychle a vsaďte na následující tipy. Vybrali jsme pro vás to nejlepší!

Stavebnice

Hračky stavebnice jsou univerzálním dárkem pro kluky i holky. Děti je milují a rádi s nimi tráví spoustu času. Hraní jde navíc ruku v ruce s učením, rozvíjením kreativity a motoriky. Při výběru byste měla přihlížet k věku a zájmu svých dětí.

Dobrou volbou jsou sady Malý konstruktér – jedná se o plastovou stavebnici na principu populárního Merkuru. Zda si děti postaví model podle plánku, nebo něco úplně jiného, je čistě na jejich fantazii.

Deskové hry

Máte pocit, že se svými dětmi netrávíte tolik času, kolik byste si přála? Jednoduchá rada zní – pořiďte jim deskové hry a hrajte si společně s nimi. Nabídka je neuvěřitelně pestrá a stejně jako v případě stavebnic dbejte na doporučený věk.

Deskové hry zabaví děti i na dlouhé hodiny. Užijí si spoustu zábavy a většinou se i leccos naučí. Třeba v rámci hry Česko – Otázky a odpovědi. Tato hraje pro malé školáky jako stvořená.

Hlavolamy

Jak příjemně potrápit dětské hlavičky? Při řešení hlavolamů musí dítka zažehnout všechny mozkové závity. A jaké hlavolamy pro děti momentálně letí? Možná se budete divit, ale současná generace dětí nedá dopustit na modernizovanou variantu oblíbené Rubikovy kostky. Najdete ji pod názvem V-Cube a oproti Rubikově kostce nabízí mnohem příjemnější manipulaci. Je k dostání v různých velikostech a potrápí zdatnější řešitele hlavolamů.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *