Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Věčné dilema e-prodejců: krabice, nebo řešení na míru?

Chystáte se vstoupit do světa virtuálního prodeje? Internetový obchod již dávno nepředstavuje alternativu, ale naopak se stal standardem. Pro provozovatele kamenných prodejen je internetový obchod takřka samozřejmostí. Možnost pohodlné objednávky zboží z domova je pro stávající zákazníky obrovským lákadlem. Navíc oslovíte i zákazníky z druhého konce republiky, kteří by se do vaší prodejny pravděpodobně osobně nepodívali. Pro podnikatele, kteří kamenným obchodem nedisponují, představuje e-shop unikátní možnost, jak prodávat bez toho, aniž by se museli zabývat náklady za pronájem prostorů a platy zaměstnanců.

Ušetřit, nebo investovat?

Pokud jste se již o možnosti online prodeje zajímali, pravděpodobně jste narazili na dvě, respektive tři alternativy. První, tzv. open source systémy, vynecháme. Zaměříme se na placené varianty e-shopů, které jsou k mání „na míru“ a jakožto „krabicové řešení“. Internetový obchod v krabici je levnější a to podstatně. Můžete si ho pronajímat i za pár set korun měsíčně a když se vám nebude dařit, jednoduše od něj upustíte. Což se většinou stane. Jde o univerzální aplikace, které se vašemu obchodování nepřizpůsobí. Naopak, budete se muset přizpůsobit vy jim. Nebyla by lepší tvorba eshopu dle vašich požadavků? Jistě, že za něj zaplatíte několikanásobně více, ovšem investice se vám vrátí podstatně (a mnohem pravděpodobněji) rychleji, než v případě univerzálního e-obchůdku. Internetový obchod je investice, jako každá jiná. Prodávat zboží v univerzálním e-shopu je jako nabízet fastfood McDonalds ve stánku.

Vsaďte na profesionály

Nenechte se zviklat nepřirozeně nízkou cenou, kterou vám za vytvoření internetového obchodu nabídne kde jaký student informatiky. Ten vám PROFESIONÁLNÍ řešení na míru nedodá, pokud tedy vůbec nějaké dodá. Myslete ve velkém a nechte si naprogramovat e-shop u ShopSys. Reference jako RWE, elektrospotřebiče OKAY a Nestlé hovoří za vše. I vy se můžete zařadit po boku úspěšných. S e-shopem na míru dostanete unikátní webdesign a celou řadu specifických moulů, které chod e-shopu maximálně usnadní. Tak na co ještě čekáte? Srazte konkurenci na kolena!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *