Je libo špičkové lyžování v Alpách? Víme, jak ušetřit!

Je libo špičkové lyžování v Alpách? Víme, jak ušetřit!

Nebudeme si nic namlouvat. Vypadá to, že české hory na lyžaře poněkud zanevřely. Sněhová nabídka v nedohlednu a meteorologové výmluvně tvrdí, že si budeme muset počkat. Ale proč ztrácet čas, když se nabízí skvělá lyžovačka v zahraničí? Alpy jsou bezkonkurenční a jakmile jednou okusíte tamní zasněžené svahy, nadobro na české podmínky zanevřete. No a pokud vás odrazuje vidina vysokých cen, buďte v klidu. Lyžování v Alpách či v jiných prémiových destinacích (atraktivní lyžování nabízí také Slovensko!) nemusí být finančně nedostupné. Prozradíme vám, jak za zimní dovolenou ušetřit majlant!

Levná dovolená na lyžích na dosah ruky

Vzhledem k tomu, že se blíží Vánoce a s nimi i nemalé investice do dárečků, většině lidí nezbývá dost peněz na pompézní dovolenou. Na druhou stranu není důvod ke kompromisům. Stačí jen vědět, kde se po lyžařských zájezdech poohlédnout. Na nabídky lyžařských zájezdů narazíte u většiny cestovních kanceláří a nutno podotknout, že ceny se často výrazně liší. Dáte-li si na čas a začnete porovnávat, zjistíte, že situace skutečně není tak horká. Často se některá z cestovek vytasí s neodolatelnou akční cenou, díky které ušetříte ještě více peněz. Jenomže co když nemáte čas na to, abyste každý den sledovali x webů od vybraných cestovních kanceláří? Pak vám pomůže srovnávač zájezdů, na kterém najdete ucelený přehled na jednom místě. Ušetříte nejen peníze, ale také spoustu času. K největším tuzemským srovnávačům patří NewTravel.cz.

Možná se nakonec vydáte za exotikou

Srovnávač zájezdů nabízí rychlé, přehledné a intuitivní vyhledávání. Ať už máte spadeno na lyžování v Itálii, Rakousku, Švýcarsku nebo třeba ve Francii, zaručeně neodejdete s prázdnou. Portál se však nespecializuje pouze na lyžařské zájezdy. Na své si přijdou i příznivci zimy strávené v teplých krajích. Vydat se za exotikou nezní jako špatný nápad. Líbil by se vám Silvestr pod palmou? Pak není nic jednoduššího, než prozkoumat příslušnou sekci a vybrat si to nejlepší místo!

Publikováno: 15. 12. 2015

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: lyžařské zájezdy | porovnání zájezdů