Snadná cesta k vlastní kavárně? Pomůže franchising

Snadná cesta k vlastní kavárně? Pomůže franchising

Chcete podnikat v oblasti prodeje kávy, ale nemáte dostatečnou vizi či finance, abyste se pustili do rozjezdu vlastního podniku? Nechte se vést zkušenějšími a dopřejte si komfort v podobě dodávání prémiových produktů, jež vám pomohou nastartovat úspěšný byznys.

Revoluční franchising - nabídka

Roky po revoluci mnoho lidí toužilo po vlastní restauraci. Tento sen dnes nahrazuje specifičtější zaměření ve sféře pohostinství. Kavárna. Velmi moderní podnikání, které reaguje na životní styl současné generace. V nadsázce můžeme říct, že je trendy chodit po městě s kelímkem obsahujícím latté. Stejně tak mladá generace přistupuje i ke svému pracovnímu prostředí. V případě home office nesedí doma u PC základny, vezme laptop a ten otevře v kavárně u šálku kvalitního nápoje. Kavárna představuje lukrativní byznys dnešní doby. Jestli se chcete do něčeho takového pustit, ale nemáte dost zkušeností, vyzkoušejte franšízu. Dodavatel vám poskytne nejen produkty, poradí i se zázemím, naučí vás marketingu, vybaví vás business plánem, poradí s marketingem, bude vás pravidelně školit a může poskytnout i půjčku. Kde takového partnera hledat? Velký potenciál má Lázeňská káva. franšíza Lázeňská Káva

Cesta k úspěšné kavárně může být snadná. Franšíza je způsob, jak podnikat téměř okamžitě! | Foto: lazenskakava.cz

Lahodná lázeňská káva

Výběrová káva nejvyšší kvality. Zrna z Kolumbie, Brazílie a Etiopie. Snoubí se v nich chutě dálek, karamelu, ovoce a koření. Prémiové kávy nabízí excelentní chutě, na něž nalákáte své hosty. Jen to leckdy nestačí, v případě franšízy máte ovšem tu výhodu, že budete mít k dispozici partnera, který vám pomůže s podnikáním na klíč. Předá vám své know-how, a to skvěle funguje. Zároveň vám nebude bránit ve vlastní kreativitě, můžete se domluvit na efektním vylepšení konceptu (např. v případě uzpůsobení dané lokalitě). Pomůže vám i z hlediska poradenství ve sféře účetnictví či legislativě, zajistí vám moduly pro provoz (např. skladový systém, EET). Vstupní náklady v této oblasti navíc nejsou nijak závratné, podle typu konceptu se jedná o částky od 35 000 Kč do 85 000 Kč. Lákavé, že? Pracujete s fair trade produkty, jež jsou navíc velmi v kurzu, a start je poměrně snadný, protože je to franchising nabídka. Sen se tak brzy může stát skutečností. Zajímá vás více? Zjistěte více na stránkách: https://www.lazenskakava.cz/spoluprace/fransiza/.

Publikováno: 09. 05. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam