Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Technika

Vyhněte se pokutě za nadměrný hluk a proveďte příslušná opatření

Ve větších městech je pořádně rušno a o některých lokalitách to platí dvojnásob. Úroveň hluku se průběžně zvyšuje, což se alespoň do jisté míry snaží regulovat zákony. Určitě víte, že se jakožto provozovatelé výrobních areálů či jiných míst s nadměrnou produkcí hluku musíte postarat o to, aby hladina hluku odpovídala platné legislativě. Vysoké decibely nejsou příjemné pro okolní obyvatele, ale ani pro zaměstnance. Nezajistíte-li vhodné hygienické podmínky, riskujete nemalou pokutu (řádově i několik set tisíc korun) či dokonce pozastavení provozu.

Jedinou možností, jak zjistit přesnou úroveň hluku je provést měření. To za vás provede specializovaná společnost, která nabízí i další související služby. Příkladem budiž profesionálové ze SAI ATIS s.r.o., která je držitelem mezinárodně uznávaného hodnocení TOP RATING. Firma působí nejen v České republice, ale realizuje zakázky i v zahraničí. V portfoliu služeb je nejen měření hluku, ale také vypracování akustické studie a samozřejmě i samotná realizace odhlučnění.

Jak spolupráce se SAI ATIS probíhá?

Prvním krokem je zmíněné měření hluku. Na základě naměřených hodnot mohou odborníci vypracovat akustickou studii, v rámci které vám nabídnou optimální řešení v oblasti odhlučnění. V praxi jde o realizaci protihlukových krytů a tlumičů hluku, které zajistí, aby hladina hluku odpovídala stanovený normám. Akustická izolace bude plně odpovídat podmínkám a to jak z funkčního, tak i estetického hlediska. Pracovníci se postarají o dodávku i montáž.

Posledním krokem je další měření hluku a porovnání naměřených hodnot.

Proč spolupracovat právě se SAI ATIS?

Jak jsme již zmínili výše, společnost SAI ATIS má bohaté zkušenosti v oboru a v minulosti se podílela na významných zakázkách. Jde o cenově přijatelné a vysoce kvalitní řešení, na které se můžete spolehnout. SAI ATIS nabízí řešení pro menší i větší výrobní podniky, stavební areály a další místa, kde hrozí šíření nadměrného hluku do okolí. Více na www.sai-atis.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *