Jednoduchý výdělek přes internet

Jednoduchý výdělek přes internet

Hledáte přivýdělek při studiu nebo mateřské dovolené? Vyhovovalo by vám, pokud byste mohli pracovat dle svých časových možností? Pak vás jistě zaujme psaní recenzí a zkušeností, kde budete přímo odměňováni podle vaší odvedené práce.

Pro výdělek na internetu se stačí zaregistrovat a poté začnete vkládat recenze k jednotlivým kategoriím produktů. Můžete psát o jakémkoliv výrobku a službě. Jedinou podmínkou je, že se musí nacházet v katalogu kategorií. Důraz je kladen na unikátnost textu, vyhněte se proto kopírování a přepisování textů, které již na internetu jsou. Plagiátorství je totiž lehce identifikovatelné. V případě podezření by došlo k zablokování vašeho účtu.

Výplata bude závislá na počtu zhlédnutí vaší recenze nebo zkušenosti. Tato částka se následně uloží na váš účet, na kterém budete mít kompletní přehled jak o dosavadní dosažené částce, tak o statistice prohlížených recenzí. Jakmile dosáhnete částky převyšující 50 Kč, tak vám bude výplata automaticky každé pondělí zaslána na bankovní účet.

id=This

Publikováno: 02. 01. 2018

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: výdělek přes internet