Jednoduchý výdělek přes internet

Jednoduchý výdělek přes internet

Hledáte přivýdělek při studiu nebo při mateřské dovolené? Vyhovovalo by vám, pokud byste mohli pracovat dle svých časových možností? Pak vás jistě zaujme psaní recenzí a zkušeností, kde budete přímo odměňováni podle vaší odvedené práce.

Jak začít?

Pro výdělek na internetu se stačí zaregistrovat a poté začnete vkládat recenze k jednotlivým kategoriím produktů. Můžete psát o jakémkoliv výrobku a službě. Jedinou podmínkou je, že se musí nacházet v katalogu kategorií. Důraz je kladen na unikátnost textu, vyhněte se proto kopírování a přepisování textů, které již na internetu jsou. Plagiátorství je totiž lehce identifikovatelné. V případě podezření by došlo k zablokování vašeho účtu.

Jak to celé funguje?

Výplata bude závislá na počtu zhlédnutí vaší recenze nebo zkušenosti. Tato částka se následně uloží na váš účet, na kterém budete mít kompletní přehled jak o dosavadní dosažené částce, tak o statistice prohlížených recenzí. Jakmile dosáhnete částky převyšující 50 Kč, tak vám bude výplata automaticky každé pondělí zaslána na bankovní účet.

Jakým způsobem si vyděláte nejvíce peněz?

Za každou prohlédnutou recenzi dostanete na svůj účet 2 haléře. Proto je vhodné vybírat si taková témata, která jsou uživatelsky vyhledávaná, či produkty, jež dosud žádnou recenzi přiřazenou nemají. Dalším důležitým faktorem pro zvýšení pravděpodobnosti zhlédnutí vaší zkušenosti je kvalitní, čtivý a přínosný text. Čím má produkt více kladných recenzí, tím je celý článek více viditelný na stránce. Z toho vyplývá i možnost vyššího výdělku.

Na co si dát pozor?

Jak už bylo zmíněno, netoleruje se plagiátorství. Jedním z důvodů vedoucích k zablokování vašeho účtu může být též spamování, vulgární slova v recenzích, komentářích i soukromých zprávách, urážky na cti a porušení legislativy ČR.

Publikováno: 02. 01. 2018

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: výdělek přes internet