Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Proč kupovat, když si ji můžete pronajmout

Zjistili jste, že vám nezbude, než si koupit multifunkční tiskárnu nebo plotr, ale nemáte na něj dost peněz? Případně – je vám líto investovat, protože tyto zařízení velmi často obměňujete? Řešení je může být mnohem jednodušší, než jste si mysleli. Jednoduše i stroje pronajměte. Na udivenou otázku, zda je to skutečně možní, existuje jasná odpověď. Jistě, že ano. Můžete si půjčit automobil, lyže, tak proč ne tiskárnu či kopírku? Vzhledem ke konkurenčnímu boji jednotlivých výrobců a jejich velmi časté obměně modelů, bylo jen otázkou času, že je někdo začne půjčovat. Žádáte-li od své tiskárny všechny nejnovější funkce, ale zároveň je pro vás nereálné kupovat každým rokem nové zařízení, jděte do toho.

Je pronájem skutečně výhodnější?

Samozřejmě, že ano. Uveďme si malý příklad. Cena barevné kopírky Bizhub C220, která patří k nejpronajímanějším modelům, je cca 70 000 Kč. Při ceně pronájmu 1200 Kč měsíčně byste ji pronajímateli „proplatili“ za necelých pět let. Skutečně vám toto zařízení vydrží tak dlouho? Během pěti let vyměníte multifunkci minimálně dvakrát, při čemž používanou prodáte za zlomek původní ceny. Jak sami vidíte, pronájem je v tomto případě skutečně výhodnější. Otázkou tedy je, KDE si zařízení pronajmout?

Pronajměte si kopírku a o nic se nestarejte

Společnost Alwer Office s.r.o. provozuje službu pronajemkopirek.cz. Pronajímá vše od černobílých kopírek, přes laserové tiskárny, plotry a další multifunkce. Ceny jsou velmi přívětivé a navíc je zaručena stejná kvalita tisku, jako u zcela nového stroje. Všechna zařízení jsou průběžně monitorována techniky, kteří je v případě problémů ihned opraví. Vám odpadnou všechny starosti se servisem a můžete směle tisknout, kopírovat, skenovat a vůbec dělat všechno, co se na takové kopírce dělat dá.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *