Díky světelné reklamě bude váš byznys vidět i v noci

Díky světelné reklamě bude váš byznys vidět i v noci

Co je vidět, to se počítá. Tedy alespoň v oblasti reklamy, jejíž cílem je upozornit na to, že právě vy nabízíte nejlepší služby a nejlevnější zboží široko daleko. A jestlipak víte, která forma reklamy je vidět více, než ty ostatní? Ta, která na smysly zákazníků působí i v noci, kdy klasické neosvětlené billboardy, plakáty a polepy výloh odpočívají. Světelná reklama nikdy nespí a pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Chcete-li, aby byl i váš byznys non stop na očích veřejnosti, přečtěte si o vašich možnostech.

Neony a LED diody tmu spolehlivě prozáří

Světelná reklama může mít mnoho podob a k léty prověřené klasice patří neony. Ze skleněných trubic naplněných plynem lze vytvarovat prakticky cokoliv – písmena i logo. Neonová reklama je k mání za přijatelnou cenu, hodí se pro venkovní i vnitřní použití a životnost je více než uspokojivá.

Skleněnými trubicemi, ve kterých probíhá elektrický výboj, ale možnosti světelné reklamy teprve začínají. Pokud vám běžná neonová písmenka nestačí, nechte si vyrobit působivý trojrozměrný nápis z kombinace plastu, hliníku a akrylátu. Světelná 3D písmena se umisťují na nosné konstrukce či fasády budov v horizontální i vertikální poloze. O jejich osvětlení se starají LED diody, případně neonové trubice.

Chcete-li naopak optimalizovat náklady, sáhněte po levnější variantě v podobě světelného boxu. Jde o konstrukci z plastových nebo hliníkových profilů, kterou prosvětlují neonové nebo LED diody. Čelní plochu boxu tvoří prosvitová fólie nebo velkoplošný digitální tisk. Výhodou je velmi rychlá realizace.

Na tom, jak bude světelná reklama vypadat, ZÁLEŽÍ

Možností, jak na svůj byznys upoutat pozornost, je skutečně velmi mnoho, nicméně má-li být světelná reklama opravdu efektivní, musí být světelný nápis dobře čitelný a vhodně barevně sladěný. Skutečnost, že nápis svítí, totiž ještě neznamená, že je dobře vidět. Je třeba si uvědomit, že většina potenciálních klientů, kteří kolem reklamy prochází nebo projíždí, nápis uvidí jen na velmi krátkou dobu.

Nepodceňujte proto výběr reklamní agentury, na kterou se s požadavkem výroby světelné reklamy obrátíte. Mezi ty nejzkušenější patří společnost A NEON s.r.o., která se v oboru pohybuje od roku 2000 a nabízí kompletní servis v rámci celé České republiky. Nechte si navrhnout reklamu, která bude opravdu vidět. Na vašich požadavcích nezáleží, tým profesionálů disponuje vlastní zámečnickou dílnou, ve které pro vás zhotoví cokoliv. Více na www.aneon.cz.

Publikováno: 22. 06. 2014

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: neonová reklama | světelná 3D písmena