Kancelář jako klícka. Proč je pravidelný úklid tak důležitý?

Kancelář jako klícka. Proč je pravidelný úklid tak důležitý?

Dáte na první dojem? Ačkoliv většina lidí tvrdí, že je zajímá především kvalita služeb, podvědomě se orientují i dle toho, jak na ně daná firma působí. Průzkumy přitom hovoří jasně, názor si utváříme během pár vteřin poté, co vstoupíme do kanceláře. A teď si představte, že překročíte přes práh a na vaše smysly zaútočí nepříjemný odér, všudypřítomný prach, fleky na koberci a nepořádek. Spolupracovali byste s někým, kdo si není schopen zajistit úklid kanceláře? Pravděpodobně byste to přinejmenším důkladně zvážili. Ale ať hodí kamenem, kdo je bez viny. V jakém stavu jsou vaše kancelářské prostory? Doma uklízíte s naprostou samozřejmostí, tak proč podceňujete úklid kanceláře? Odpověď známe. Máte spoustu práce a nechcete ztrácet čas čištěním koberců, pucováním nábytku a dalšími činnostmi, které jsou nedílnou součástí komplexního úklidu. Z bludného kruhu vám pomůže profesionální úklidová firma!

Úklid kanceláří (lokalita Brno) zajišťuje Lady Help

Zaměřili jsme se na úklid kanceláří Brno a objevili atraktivní nabídku společnosti Lady Help. Sháníte-li někoho na pravidelný úklid kancelářských prostor v jihomoravské metropoli, obraťte se na profíky, kteří zajistí péči o pracovní prostory, jednací místnosti a zázemí firmy. Mimo jiné také o doplnění občerstvení a hygienických potřeb. O úklid kanceláře se stará proškolená hospodyně, která má úklidové činnosti v malíčku. Kompletní úklid zahrnuje utření prachu, urovnání dokumentů, zalévání květin, vyleštění zrcadel, otisků prstů na oknech a dveřích, vysátí a vytření podlah, umytí koupelny a WC, úklid kuchyňky, vynesení odpadu, ale také pochůzky a nákupy.

Kolik vás bude úklid kanceláře v Brně stát?

Zřejmě vás napadlo, že úklidové služby nejsou zadarmo. Za svědomitě odvedenou práci se samozřejmě platí, nicméně v případě Lady Help můžete mít pravidelně uklizenou kancelář již od 796 Kč za měsíc. Hodinová sazba činí 199 Kč (bez DPH) a minimální doba návštěvy hospodyně je 4 hodiny. K ceně je nutno připočítat čistící prostředky.

S výsledkem budete nadmíru spokojeni – vaše kancelář bude perfektně uklizená a reprezentativní. Mimo úklidu v Brně se lze domluvit také na úklidových pracích v okolních městech (Kuřim, Blansko, Slavkov u Brna).

Proč byste neměli s úklidem kanceláře váhat?

Opakování je matka moudrosti. Úklid svých kancelářských prostorů nezanedbávejte, protože:

  • v čistém prostředí se lépe pracuje (vzrůstá efektivita práce)
  • uděláte dojem na své klienty a obchodní partnery
  • zajistíte zaměstnancům lepší pracovní podmínky a v konečném důsledku i lepší pracovní morálku

Chcete-li se o službách společnosti Lady Help dozvědět další informace, zamiřte na www.ladyhelp.cz.

Publikováno: 29. 09. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: úklid brno | úklid kanceláří brno