Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Kancelář

Kancelářská technika a pomůcky, které vám usnadní každodenní dřinu v práci

Trávíte spoustu času v kanceláři? V tom případě vám přijde vhod několik praktických tipů na výbavu, která vám usnadní každodenní rutinu. Nejenže ušetříte spoustu drahocenného času – navíc budete mít z práce větší radost, protože vám půjde od ruky. Dobře vybavená kancelář je zárukou produktivní práce a my vám prozradíme, co by v ní nemělo chybět!

Pomocníci, na které nedáte dopustit

Potřebujete se zbavit většího množství dokumentů s citlivými informacemi? O to se hravě postará kvalitní skartovačka papíru. I levnější modely navíc umí zlikvidovat i CD/DVD nosiče a kreditní karty. Neriskujte, že se k vašim dokumentům – ať už mají papírovou nebo elektronickou podobu – dostane nepovolaná osoba. Skartování je rychlé a bude vás bavit (a to doslova).

Příhodným nástrojem pro každodenní využití je také řezačka papíru. Lehce s ní rozdělíte papír, na kterém jste vytiskli více fotografií, letáčku a jiných prvků. Proč se trápit nůžkami, když můžete řezat, a to i více listů najednou?

Ve vaší kanceláři určitě nepřijde nazmar ani laminovačka. Ušetříte čas strávený v kopírovacím či tiskařském centru a zalaminujete si papír svépomocí.

Pro přehlednou a stylovou organizaci práce

Máte toho až nad hlavu a ztrácíte se v množství úkolů? Udělejte z chaosu pořádek a pořiďte si nástěnku. Pomůže vám magnetická tabule, která je většinou i popisovatelná speciálním fixem a lehce stíratelná za sucha. Klasiku představuje korková nástěnka – ekologické a velmi variabilní řešení pro mnohostranné využití.

Ideálním pomocníkem pro prezentaci a firemní poradu je populární flipchart. Flipcharty jsou k mání s papírem nebo lehce stíratelným kovovým povrchem.

A kde zmíněnou výbavu a techniku do kanceláře seženete levně a přitom v odpovídající kvalitě? Zamiřte do specializovaného e-shopu www.protisk-shop.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *