Kancelářská technika a pomůcky, které vám usnadní každodenní dřinu v práci

Kancelářská technika a pomůcky, které vám usnadní každodenní dřinu v práci

Trávíte spoustu času v kanceláři? V tom případě vám přijde vhod několik praktických tipů na výbavu, která vám usnadní každodenní rutinu. Nejenže ušetříte spoustu drahocenného času – navíc budete mít z práce větší radost, protože vám půjde od ruky. Dobře vybavená kancelář je zárukou produktivní práce a my vám prozradíme, co by v ní nemělo chybět!

Pomocníci, na které nedáte dopustit

Potřebujete se zbavit většího množství dokumentů s citlivými informacemi? O to se hravě postará kvalitní skartovačka papíru. I levnější modely navíc umí zlikvidovat i CD/DVD nosiče a kreditní karty. Neriskujte, že se k vašim dokumentům – ať už mají papírovou nebo elektronickou podobu – dostane nepovolaná osoba. Skartování je rychlé a bude vás bavit (a to doslova). Příhodným nástrojem pro každodenní využití je také řezačka papíru. Lehce s ní rozdělíte papír, na kterém jste vytiskli více fotografií, letáčku a jiných prvků. Proč se trápit nůžkami, když můžete řezat, a to i více listů najednou? Ve vaší kanceláři určitě nepřijde nazmar ani laminovačka. Ušetříte čas strávený v kopírovacím či tiskařském centru a zalaminujete si papír svépomocí.

Pro přehlednou a stylovou organizaci práce

Máte toho až nad hlavu a ztrácíte se v množství úkolů? Udělejte z chaosu pořádek a pořiďte si nástěnku. Pomůže vám magnetická tabule, která je většinou i popisovatelná speciálním fixem a lehce stíratelná za sucha. Klasiku představuje korková nástěnka – ekologické a velmi variabilní řešení pro mnohostranné využití. Ideálním pomocníkem pro prezentaci a firemní poradu je populární flipchart. Flipcharty jsou k mání s papírem nebo lehce stíratelným kovovým povrchem. A kde zmíněnou výbavu a techniku do kanceláře seženete levně a přitom v odpovídající kvalitě? Zamiřte do specializovaného e-shopu www.protisk-shop.cz.

Publikováno: 04. 12. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: flipcharty | laminovačka | skartovačka papíru