Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Cyklo oblečení, které vám bude závidět i Lance Armstrong

A už ho tu máme zase. Podzim se ujal vlády v celé své kráse a nám nezbývá, než se přeorientovat z typicky letních sportů na podzimní aktivity. A znáte snad něco příjemnějšího, než jízdu na kole? Cyklistika je jediná činnost, která v sobě spojuje sport a zároveň nám dává možnost vydat se na spoustu atraktivních míst. V posilovně či na hřišti se k zajímavým památkám dostanete jen těžko. Máme to štěstí, že u nás neustále vzniká celá řada nových cyklostezek, které vedou v těsné blízkosti přírody, nebo městských památkových rezervací. Na kolo můžete vyrazit sami, s rodinkou, či s nejlepšími přáteli. Zkrátka podle nálady. Aby byl váš zážitek zpoza sedla ještě lepší, měli byste si pořídit vhodné oblečení.

Máte už svou cyklistickou výbavu?

Ať už máte namířeno na silnici, nebo mnohem bezpečnější cyklostezky, nikdy byste neměli usednout na kolo bez helmy. Základní bezpečnostní prvek vám může doslova zachránit život. Neméně důležitá je i výběr vhodného oblečení. Sami jistě uznáte, že jízda v mikině není zrovna ideální. A vzhledem k tomu, že na letní cyklo dresy začíná být zima, budeme se muset poohlédnout po teplejší cyklo bundě, případně cyklo kombinéze. Proč se přeorientovat na „profesionální“ oblečení i v případě, že holdujete pouze rekreační jízdě, má svůj důvod. To, že se napřesrok nezúčastníte Tour De France, ještě neznamená, že byste se měli při jízdě potit, nebo naopak klepat zimou.

Cyklo oblečení, ve kterém se v peletonu neztratíte

Na kole můžete vypadat i stylově, důkazem je sportovní oblečení českého výrobce Eleven Sportswear. Nejen, že je vyrobeno z materiálů, které se mohou pochlubit perfektními vlastnostmi, ale navíc i skvěle vypadá. Společnost se výrobou zabývá už 8 let a využívá výhradně kvalitní italské materiály. Všechny výrobky však můžete mít ve svém vlastním designu. Cyklo kombinéza, kalhoty, vesta či cyklo rukavice, na všem můžete mít vlastní logo či jiný motiv. Neméně zajímavé jsou i další cyklo doplnky, jako jsou cyklistické brýle, sportovní výživa a šperky se sportovními motivy. Taky už se nemůžete dočkat, až do toho pořádně šlápnete?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *