Každý zesnulý si zaslouží důstojné rozloučení

Každý zesnulý si zaslouží důstojné rozloučení

Smrt je bohužel nedílnou součástí života a často nás zasáhne v momentě, kdy ji nečekáme. A přestože je odchod blízkého člověka velmi bolestivý, musíme zbytky sil soustředit na to, abychom mu připravili důstojný obřad. Je to to poslední, co pro něj můžeme udělat a proto je výběr pohřební služby velmi důležitý. Rozloučení by mělo být přesně takové, jak si ho zesnulý přál a to bez jakýchkoliv kompromisů. Dnes vám proto představíme renomovanou pohřební službu Helfi, která vám v nejtěžších chvílích podá pomocnou ruku a zajistí vše potřebné – přesně podle vašich požadavků a bez jakýchkoliv komplikací. Pohřební služba Helfi s.r.o. nabízí širokou paletu služeb, ale dobré jméno získala především kvůli profesionálního a etického přístupu. Postará se o vše, co je s ceremoniálem na počest zesnulého spojeno, tedy vše od nejekonomičtější varianty v podobě kremace Praha - pohřbu bez obřadu, až po honosný pohřeb na míru netradičním požadavkům.

Pohřeb bez obřadu online – ekonomická a velmi pohodlná varianta

Zmíněný pohřeb bez obřadu je v poslední době stále vyhledávanější. Jde o nejméně nákladné řešení, ale také možnost pro ty, kteří si z rozličných důvodů obřad v kostele nebo v obřadní síni nepřejí. Kremace Praha probíhá v předem stanovený čas a objednavatel se může v případě zájmu kremace zúčastnit. Tento typ pohřbu si můžete objednat z pohodlí domova na webových stránkách Helfi (www.pohrebnisluzba-praha.eu) a služba se skládá z převozu zesnulého, zpopelnění v kremační rakvi, ale také vyřízení veškerých administrativních záležitostí.

Pohřební ústav Praha nabízí komplexní služby pro nejnáročnější

Pohřeb bez obřadu je jen jednou z mnoha variant. Pohřební služba Praha Helfi má v oblasti pietních služeb letité zkušenosti a profesionální tým je schopen připravit jakýkoliv jiný pohřeb. Zařídí pro vás výrobu věnců, obstará veškeré ostatní příslušenství, zajistí kamenické práce na objednávku, hudbu a řečníka při obřadu a jakékoliv další záležitostí, díky kterým bude obřad podle vašich představ.

Publikováno: 20. 05. 2014

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: kremace praha | pohřební služba helfi | pohřební služba praha