Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Každý zesnulý si zaslouží důstojné rozloučení

Smrt je bohužel nedílnou součástí života a často nás zasáhne v momentě, kdy ji nečekáme. A přestože je odchod blízkého člověka velmi bolestivý, musíme zbytky sil soustředit na to, abychom mu připravili důstojný obřad. Je to to poslední, co pro něj můžeme udělat a proto je výběr pohřební služby velmi důležitý. Rozloučení by mělo být přesně takové, jak si ho zesnulý přál a to bez jakýchkoliv kompromisů. Dnes vám proto představíme renomovanou pohřební službu Helfi, která vám v nejtěžších chvílích podá pomocnou ruku a zajistí vše potřebné – přesně podle vašich požadavků a bez jakýchkoliv komplikací.

Pohřební služba Helfi s.r.o. nabízí širokou paletu služeb, ale dobré jméno získala především kvůli profesionálního a etického přístupu. Postará se o vše, co je s ceremoniálem na počest zesnulého spojeno, tedy vše od nejekonomičtější varianty v podobě kremace Praha – pohřbu bez obřadu, až po honosný pohřeb na míru netradičním požadavkům.

Pohřeb bez obřadu online – ekonomická a velmi pohodlná varianta

Zmíněný pohřeb bez obřadu je v poslední době stále vyhledávanější. Jde o nejméně nákladné řešení, ale také možnost pro ty, kteří si z rozličných důvodů obřad v kostele nebo v obřadní síni nepřejí. Kremace Praha probíhá v předem stanovený čas a objednavatel se může v případě zájmu kremace zúčastnit. Tento typ pohřbu si můžete objednat z pohodlí domova na webových stránkách Helfi (www.pohrebnisluzba-praha.eu) a služba se skládá z převozu zesnulého, zpopelnění v kremační rakvi, ale také vyřízení veškerých administrativních záležitostí.

Pohřební ústav Praha nabízí komplexní služby pro nejnáročnější

Pohřeb bez obřadu je jen jednou z mnoha variant. Pohřební služba Praha Helfi má v oblasti pietních služeb letité zkušenosti a profesionální tým je schopen připravit jakýkoliv jiný pohřeb. Zařídí pro vás výrobu věnců, obstará veškeré ostatní příslušenství, zajistí kamenické práce na objednávku, hudbu a řečníka při obřadu a jakékoliv další záležitostí, díky kterým bude obřad podle vašich představ.