Útulek pro psy Praha Bouchalka potřebuje pomoc. Udělejte něco pro opuštěná zvířata i vy!

Útulek pro psy Praha Bouchalka potřebuje pomoc. Udělejte něco pro opuštěná zvířata i vy!

Alespoň jednou za čas by měl každý udělat dobrý skutek. Proč? Třeba proto, že se svět stane trochu lepším místem. Všude kolem je spousta příležitostí, tak proč některou z nich nechopit za pačesy a nevylepšit si karmu? Pokud vám přeci jen chybí inspirace a nevíte, kde začít, máme pro vás skvělý tip. Ještě předtím se ale zeptáme, jaký máte vztah ke zvířatům. Je kladný? V tom případě by vás měla podpora psího útulku Bouchalka zahřát u srdce. Zajímají vás podrobnosti? Rádi vám je prozradíme.

Není nic smutnějšího než opuštěná zvířata

Každý, kdo někdy navštívil psí útulek, měl co dělat, aby zadržel slzy. Pocity se dají srovnat s těmi, které zažíváme při návštěvě dětského domova nebo ústavu pro seniory, o které se již nemá kdo postarat. V klecích se tísní roztomilá štěňátka, která své majitele omrzela ještě dříve, než stačila vyrůst. Vedle nich jsou dospělí psi, kteří přišly o páníčka, nebo pro ně jen nebylo dost místa. Každý z nich má svůj více či méně smutný příběh a jen někteří se dočkají nového páníčka. Zkrátka a dobře nejde o místo, ze kterého odcházíme nabití pozitivní energií, spíše naopak.

Kdo nechce přispět penězi, může zakoupit granule

Vraťme se však k tomu podstatnému. Útulek pro psy Praha Bouchalka, podobně jako všechny ostatní útulky, nemá neomezený rozpočet a každá finanční injekce přijde provozovatelům vhod. A protože spoustě lidí není osud nechtěných a odložených zvířat lhostejný, pravidelně přispívají různými částkami na provoz. Peníze však nepředstavují jediný způsob pomoci – pro někoho je přeposílání finančních prostředků netransparentní, a proto volí jinou formu podpory. pes-v-utulku Proč to rozmazávat, přejděme rovnou k věci. Známý specializovaný e-shop Elektro-obojky.cz nedávno rozjel akci, v rámci které sponzoruje psí útulek Praha Bouchalka, a to formou krmiva. Zúčastnit se můžete i vy a to tak, že přímo v e-shopu zakoupíte 10 kg pytel granulí Popular. Vzhledem k tomu, že jde o nákupní cenu, e-shop nevydělá ani korunu. Granule jsou k mání za 150 Kč a vy si můžete jednoduše zjistit (např. na serveru Heureka), že je nikde levněji neseženete. A přestože nejde o špičkové krmivo, ale spíše levnější granule, opuštění psi za něj budou vděční. Tip: Prohlédněte si poslední fotky z návštěvy útulku Praha Bouchalka.

Jak spolupráce probíhá?

Zakoupíte 10 kg pytel granulí, ale co pak? Co když nejste z Prahy? Kdo krmivo dopraví do útulku? Žádný strach, spolupráce funguje následujícím způsobem... Po zakoupení krmiva nalepí nalepí provozovatelé e-shopu Elektro-obojky.cz na pytel štítek s vašim jménem a vyfotí ho. V ten samý den fotografii umístí na své facebookové stránky společně s poděkováním za váš štědrý příspěvek. Následně granule na vlastní náklady dopraví do psího útulku Bouchalka, kde předají seznam se jmény všech hodných lidí, kteří za daný týden zakoupili krmivo (do útulku se jezdí jednou týdně). Fotografie s vašim jménem se pak objeví také na facebookovém profilu útulku. utulek-bouchalka Zřejmě vás zajímá, proč byste měli přispět na opuštěné pejsky právě v pražském útulku Bouchalka. E-shop Elektro-obojky.cz si ho nevybral náhodou – jde o poměrně velké zařízení s kapacitou cca 120 pejsků. Ti každý den spotřebují až 80 kg krmiva a vzhledem k tomu, že tento útulek nedotuje stát, je plně odkázán na podporu milovníků zvířat. Další důvody, proč přispět alespoň jedním pytlem granulí, zřejmě netřeba dodávat... Objednávku provedete jednoduše. V e-shopu kliknete na tlačítko koupit a zaplatíte. Zakoupíte-li granule společně s dalším produktem, bude částka 150 Kč automaticky připsána na fakturu. Pozor – zakoupíte-li pouze granule, zvolte platbu bankovním převodem a osobní odběr (pro granule nepojedete, tato volba je zde z důvodu absence poštovného). Tak co vy na to? Uděláte něco pro pejsky, kteří neměli tolik štěstí jako ostatní? Věříme, že se mezi našimi čtenáři najde spousta dobrých lidí, kteří nebudou váhat...

Publikováno: 31. 01. 2015

Kategorie: Zvířata

Autor: Adam

Tagy: psí útulek bouchalka