Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Zkroťte vodu na vaší zahradě

Voda. Milovaná a nenáviděná. Někde je jí přespříliš, jinde kritický nedostatek. Ať se nám to líbí, nebo ne, neobejdeme se bez ní. Bez této životodárné tekutiny nevydržíme déle, než několik dní, v extrémních případech i hodin. Měli bychom si ji vážit a to i přesto, že nám často působí značné problémy. Schválně si vzpomeňte, jak jste byli nesví, když vám přestala téct z kohoutku jen na několik hodin. Na druhou stranu, na zatopený sklep máte zcela opačný pohled. Ale to jsme již poněkud odbočili. Podíváme se spolu na využití vody na naší zahrádce a domácnosti. Především tedy na pomocníky, které vám pomohou živel zkrotit.

Bez čerpadla ani ránu

Stavíte studnu, potřebujete vypustit bazén nebo snad odčerpat vodu ze zatopeného sklepa? V tom případě se neobejdete bez čerpadla. U zmíněné studny si vystačíte si zřejmě vystačíte s klasickou ruční pumpou, v případě bazénu a sklepa to tak jednoduché nebude. Nechcete-li se „ukýblovat“, budete muset sáhnout po těžším kalibru. Kvalitní čerpadla jsou naštěstí cenově dostupná a díru vám v rozpočtu neudělají. Chystáte-li se na odčerpávání i mírně znečištěné vody s obsahem plovoucích nečistot či kamínků, budete potřebovat drenážní čerpadlo. Pestrý výběr čerpací techniky a vodoinstalačního materiálu najdete na webu www.obchodcerpadel.cz. Specialista působí už od roku 1995 a nabízí nejen prodej zbrusu nových přístrojů, ale i servis, montáž a opravu.

Kvalitní a levné, tak jak to máme rádi

U prodejce obchodcerpadel.cz ještě na chvíli zůstaneme. V pestré nabídce najdete nejen čerpadla, vodoměry, domácí vodárny, filtry a filtrační vložky a snímače hladiny, ale také celokovové navijáky hadic, stříkací pistole a dýzy či motorové jističe. Pokud se registrujete, budete moct využít slevu ve výší 3%. Často také narazíte na akční zboží, které je k mání doslova za hubičku. Nakoupit můžete z pohodlí domova, nebo se o kvalitě přesvědčit na vlastní oči v kamenných prodejnách v Prostějově, Olomouci či v Brně.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *