Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Technika

Selva – specialista na obchodní, průmyslové váhy a pokladny

Najít skutečného odborníka na obchodní a průmyslové váhy je stále těžké. Mnoho vah prodávají nejrůznější kutilské řetězce, hypermarkety a obří internetové obchody. Tam však s nákupem toho pravého produktu neporadí. Není třeba dodávat, že váha používaná v podnikatelském prostředí nemá být spotřební věc na jedno, dvě léta. Takový nákup má být láska na celý život a vypoví-li snad váha nebo pokladna svou službu, podnikatel už ví, na kterou značku se má spolehnout. Pak už stačí jen rada odborníka ohledně jejího typu a zas není potřeba na několik dlouhých let nic krom servisu řešit.

Hulínský obchod Selva nyní díky internetu prodává obchodní a průmyslové váhy s úspěchem do celé republiky. Nabízí nepřeberné množství typů a značek vážící techniky. Příjmové váhy, zlatnické i laboratorní. Selva se neomezuje výhradně na podnikatelský sektor, ale váhy dodává i běžným zákazníkům, takže v nabídce jsou i kuchyňské váhy. Zakládá si na nízkých cenách a zejména na skladových zásobách, díky kterým nemusí zákazníci čekat na dodání. Na cestě jsou váhy nebo pokladny do druhého dne po objednání.

Mezi renomovanými obchodními váhami naleznete například pojem ve světě vážení – prověřené váhy značky Kern. Nebo váhy Radwag s připojením pro scanner čárových kódů nebo tiskárnu etiket. Nemá smysl volit kompromisy, když je na trhu světová špička. Díky osvědčené kvalitě se mohou podnikatelé nebo hospodyňky soustředit na svou vlastní práci a nemusí se neustále zabývat porouchaným zařízením.

Během kalibrace vah nebo pozáručního servisu nabízí Selva zapůjčení náhradní techniky, aby chod firmy nebo domácnosti byl naprosto plynulý. Stačí už jen navštívit eshop, napsat mail nebo přímo zavolat do obchodu Selva, kde každému vždy rádi a ochotně poradí s nákupem vážící techniky.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *