Jak ekonomicky, komfortně a bezpečně přepravit větší skupinu osob?

Jak ekonomicky, komfortně a bezpečně přepravit větší skupinu osob?

Jak bezpečně a levně dostat z mísa A do místa B několik desítek lidí? Odpověď zní – autobusem. Následující řádky jsou určeny pro každého, kdo hledá spolehlivého dopravce pro odvoz větší skupiny lidí. Provozujete-li cestovní kancelář, agenturu nebo třeba sportovní klub, bude se vám autobusová doprava pod taktovkou firmy AM Gnol hodit.

Kdo je typickým klientem autobusové dopravy AM Gnol?

Autobusové dopravě v žádném případě neodzvonilo, což potvrzuje množství klientů, kteří s AM Gnol cestují pravidelně. Autobusové služby nejčastěji využívají cestovní kanceláře a agentury, které vyžadují komfortní dopravní prostředek pro klienty, sportovní kluby pro dopravu a sportovní akce a utkání, ale také školy pro výlety, lyžařské kurzy a pobytové zájezdy do přírody. V neposlední řadě také firmy pro dopravní obsluhu školení, večírků a akcí.

Proč jezdit právě s AM Gnol?

Další otázka souvisí s výběrem dopravce. Proč byste se měli obrátit právě na AM Gnol? Důvodů je víc než dost. V prvé řadě jde o vysoký standard autobusů. Firma disponuje čtyřmi luxusními autobusy s klimatizací, bezpečnostními pásy, občerstvením, WC a bezplatným wi-fi připojením. Kapacita tří autobusů je 59 míst, jednoho autobusu 51 míst. V případě velkoobjemové přepravy dopravce využívá přívěs nebo bednu na lyže, případně je schopen zajistit vlek na kola pro cyklistické skupiny. A co je nejdůležitější? Řidiči jsou pečlivě vybíráni, prochází pravidelnými školeními a chovají se naprosto profesionálně. AM Gnol vám vyjde vstříc i v případě převozu do cizích zemí. Součástí služeb je také mezinárodní autobusová doprava. V případě dlouhodobé spolupráce získáte velmi zajímavé ceny, které vám konkurence nenabídne. Další informace a kontaktní údaje najdete na www.amgnol.cz.

Publikováno: 24. 02. 2016

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: autobusová doprava | mezinárodní autobusová doprava