Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Jak ekonomicky, komfortně a bezpečně přepravit větší skupinu osob?

Jak bezpečně a levně dostat z mísa A do místa B několik desítek lidí? Odpověď zní – autobusem. Následující řádky jsou určeny pro každého, kdo hledá spolehlivého dopravce pro odvoz větší skupiny lidí. Provozujete-li cestovní kancelář, agenturu nebo třeba sportovní klub, bude se vám autobusová doprava pod taktovkou firmy AM Gnol hodit.

Kdo je typickým klientem autobusové dopravy AM Gnol?

Autobusové dopravě v žádném případě neodzvonilo, což potvrzuje množství klientů, kteří s AM Gnol cestují pravidelně. Autobusové služby nejčastěji využívají cestovní kanceláře a agentury, které vyžadují komfortní dopravní prostředek pro klienty, sportovní kluby pro dopravu a sportovní akce a utkání, ale také školy pro výlety, lyžařské kurzy a pobytové zájezdy do přírody. V neposlední řadě také firmy pro dopravní obsluhu školení, večírků a akcí.

Proč jezdit právě s AM Gnol?

Další otázka souvisí s výběrem dopravce. Proč byste se měli obrátit právě na AM Gnol? Důvodů je víc než dost. V prvé řadě jde o vysoký standard autobusů. Firma disponuje čtyřmi luxusními autobusy s klimatizací, bezpečnostními pásy, občerstvením, WC a bezplatným wi-fi připojením. Kapacita tří autobusů je 59 míst, jednoho autobusu 51 míst. V případě velkoobjemové přepravy dopravce využívá přívěs nebo bednu na lyže, případně je schopen zajistit vlek na kola pro cyklistické skupiny.

A co je nejdůležitější? Řidiči jsou pečlivě vybíráni, prochází pravidelnými školeními a chovají se naprosto profesionálně.

AM Gnol vám vyjde vstříc i v případě převozu do cizích zemí. Součástí služeb je také mezinárodní autobusová doprava. V případě dlouhodobé spolupráce získáte velmi zajímavé ceny, které vám konkurence nenabídne.

Další informace a kontaktní údaje najdete na www.amgnol.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *