Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

Kdo nehraje únikovky, jakoby nebyl

Kdo nehraje, není „IN“. Řeč není o kartách, kulečníku, nohejbalu, ruletě, ani automatech. V dvacátých letech 21. století je módní hrát únikové hry. Kdo o nich ještě neslyšel, má nejvyšší čas seznámit se s pravidly a se scénářem.

Úniková hra pro děti či dospělé je střetem reality s fikcí, zábavné show s logickým pragmatismem. Herní model je sice předem daný, bez osobní invence a individuální důmyslnosti to ale nepůjde. Hra je koncipována tak, aby hráč zapojil mozek a všechny smysly, prožil emoce a do poslední chvíle byl napjatý, jak to celé dopadne.

Jak na to?

Herní postup je následující. Člověk vejde do místnosti, která je plná kulis, a postupuje podle úkolů a indicií. Podle toho, jak konkrétní situaci vyhodnotí, se odvíjí dějství dál. Velký důraz je kladen na vyhodnocení symbolů a myšlení „OUT OF THE BOX“. Pro únikovky nejsou žádná pravidla, může se dít naprosto cokoliv, každá věc může mít jiný účel, než ten na první pohled zřejmý, každá šifra se dá luštit vícero způsoby. Úniková hra Praha užije uplatnění vlastností jako je zvídavost, trpělivost, rozvaha, odvaha a akčnost. Schopnost rychle se rozhodnout je v únikovce k nezaplacení.

Nenechte se zviklat

Zásadním předpokladem pro úspěšné dokončení escape game Praha je komunikace. Hlaste všechno. Oznamte jaký zámek jste našli, jaký kód potřebujete, zvláštní předmět, obrázek, vyrytý symbol ze strany stolu. U většiny reality her platí, že všechno v místnosti má nějaký smysl a matoucích stop a předmětů, které nemají využití je minimum.

Abyste si hru užili na maximum, respektujte naše doporučená pravidla:

  • nebojte se nápovědy,
  • nepoužívejte hrubou sílu a nepodvádějte,
  • pište si kódy a odškrtávejte,
  • hledejte všude,
  • buďte trpěliví a zruční.

Rezervace on-line

Únikovka se obvykle odehrává v pražském podzemí, proto je vhodné se dobře obléct. Zvolte cokoliv pohodlného s dlouhým rukávem, protože pod úrovní země se teploty nešplhají vysoko. V rezervovaném termínu přijďte zhruba 10 minut předem. Budete mít čas se rozkoukat a my vás uvedeme do děje. Pokud dorazíte pozdě, okrádáte o čas sami sebe.

Pro celou rodinu je skvělou volbou úniková hra pro děti Praha na motivy filmu Jumanji či čarovné říše plné kouzelných bytostí.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *