Italské víno, ve kterém se snoubí ty nejlepší chutě

Italské víno, ve kterém se snoubí ty nejlepší chutě

Milujete víno a rádi neustále zkoušíte nové značky a odrůdy? Vyzkoušejte kvalitní italské značky, které si zamilujete hned po prvním ochutnání. V e-shopu, který vznikl v roce 2013 z lásky k Itálii a italskému vínu, si můžete vybrat ta nejkvalitnější vína. Na nás už pak bude jen to, že zajistíme jejich rychlé dodání přímo do vašich skleniček. Tak na zdraví!

Primitivo, jehož chuť vás nadchne a nepustí

Odrůda primitivo zraje v oblastech Itálie, kde jsou nižší průměrné teploty a také větší rozdíl teplot mezi dnem a nocí. Půda na vinicích v Gioia del Colle je spíše vápenatá, což této odrůdě nesmírně svědčí. Hrozny tak nejsou přezrálé a chuť je jemnější, s výraznějšími kyselinkami. Pro tuto odrůdu je typický vyšší obsah alkoholu, který může dosahovat 15-17 %.

Oblíbené a lahodné Prosecco pro letní dny jako stvořené

Pro letní dny, a nejen pro ně je jako stvořené oblíbené a lahodné Prosecco. Je svěží a vyznačuje se lehkými a jemnými ovocnými tóny peckového ovoce a bílých květin. Díky nižšímu obsahu alkoholu se hodí pro jakoukoliv příležitost.

Sortiment plný těch nejvybranějších vín na základě ochutnávek

V sortimentu e-shopu VinoDoc naleznete pečlivě vybraná vína, která jsou aktualizovaná z tisíců vzorků na základě každoročních ochutnávek na vinařských veletrzích, výstavách a v rámci návštěv vinařství samotných. Vždy se snažíme vybírat vína s vysokou kvalitou a ta pak nabízet za férové ceny. V současné době zastupujeme šest desítek vinařství z Itálie a jsme tak největším online specialistou v České republice.

To nejlepší pro příležitostné vinaře i vášnivé sběratele

Ať už jste rovnou sběratel, nebo teprve s poznáváním kvalitních italských vín začínáte, u nás si rozhodně vyberete! V naší nabídce najdete skvělá vína pro každodenní příležitost, a to od všech italských klasik až po raritní a luxusní kousky do archivu. Od roku 2016 jsou navíc součástí sortimentu také extra panenské olivové oleje špičkové kvality a balzámové octy.

Publikováno: 22. 06. 2022

Kategorie: Strava

Autor: Adam