Proč si vybrat pojištění na Mutumutu? Soutěže i sleva 30 %

Proč si vybrat pojištění na Mutumutu? Soutěže i sleva 30 %

Vy se o sebe staráte. Mutumutu vám vrátí peníze. Vše online, podmínky jsou jasné a srozumitelné a bez poznámek pod čarou. To je Mutumutu.

Když si můžete z obýváku pořídit notebook, proč by nešlo životní pojištění?

Cílem Mutumutu je pojištění, které je lidské, na pár stránkách a bez tuny výjimek a výmluv proč neplnit. Zároveň Mutumutu motivuje k tomu, aby lidé žili zdravě. Věděli jste, že stačí 90 minut běhu týdně a snížíte šanci na kardiovaskulární onemocnění o 40 %? Pohyb pomáhá v krátkém čase významnou měrou i proti stresu a psychickým chorobám. Především pomáhá k psychické pohodě, která je klíčem pro spokojenost a užívání si života.

Soutěž o hodinky Garmin

Splňte sportovní výzvu a získáte chytré hodinky Apple nebo Garmin 1. Uzavřete pojištění. 2. Splňte měsíční sportovní výzvu v aplikaci Mutumutu. 3. Vyfoťte se při jakémkoli sportu a fotku nasdílejte veřejně na sociální síti (Facebook, Instagram, Twitter nebo LinkedIn) a v příspěvku uveďte hashtag #mutumuturespekt a označte účet Mutumutu. Při splnění výzvy získáte chytré hodinky Apple Watch 3 (38 mm) nebo Garmin Vívoactive 3. Podmínkou je také to, že po převzetí hodinek nezrušíte pojištění prvních 36 měsíců. Konkrétní podmínky najdete na webové stránce.

Jak získat slevu a 30 % z pojištění zpět?

Hýbete se, nekouříte a zajdete občas k praktickému lékaři? Výborně! Můžete dostat až 30 % ze zaplaceného pojistného zpět na účet. Využijte Mutumutu promo kód.

Jak na pojištění ještě výhodněji? Chcete uplatnit slevový kód pro sjednání tohoto pojištění?

Minimální měsíční platba za pojistnou smlouvu je 200 Kč. Pojistit se tak můžete na životní rizika např. smrt, invaliditu až do 3. stupně a pracovní neschopnost od 60. dne (bez zpětného plnění). -Nejprve si na stránkách nezávazně spočítejte pojistku. V dolní části, než dáte spočítat cenu, najdete hned nad tlačítkem nahoře text "Máte promo kód?", na který kliknete. Následně se vám rozbalí textové pole a zde vložíte váši Mutumutu slevu z PromoKupon a uplatníte.

Publikováno: 09. 06. 2020

Kategorie: Finance

Autor: Adam