Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Když jedu do Ostravy, pobývám v bývalé šachtě. A nemůžu si ji vynachválit!

Myslím, že většina národa má o Moravskoslezském kraji poněkud zkreslenou představu. Ano, především Ostravsko je poněkud „drsnější“ kraj, ale rozhodně zde nevládne chudoba a panoráma netvoří jen tovární komíny. O tom jsem se přesvědčila již mockrát, protože do Ostravy dojíždím pracovně. Zdejší kolorit mě učaroval natolik, že jsem se v létě vydala za krásami severovýchodní části republiky i s přáteli. Byli mile překvapeni a nečekali, že si do Prahy odvezou tolik zážitků. Předpokládám, že jsem jejich dojmy umocnila ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu Jan Maria.

Ostravský hotel Jan Maria vyrostl v místě objektu, který kdysi sloužil šachtě. Jedná se tedy vskutku stylové ubytování s dobovou atmosférou. Vtipné je, že mi ho doporučil jeden z místních. Bylo do v době, kdy jsem do Ostravy zavítala vůbec poprvé a netušila, kde složím hlavu. Naštěstí jsem rodilého Ostráváka uposlechla a užila si pobyt plnými doušky. A pak, že jsou k Pražákům odtažití! 🙂

Teď to podstatné. Hotel Jan Maria nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, trojlůžkových i větších pokojích. Všechny jsou velmi komfortní a nadstandardně vybavené, ostatně jak se na čtyřhvězdičkový hotel sluší a patří. Vybavení v podobě LCD televize, minibaru a trezoru mě nepřekvapilo, ale naopak jsem přivítala kukátko ve dveřích a praktický výstup na elektronickou kartu. Pomyslným bonbónkem byl vysoušeč vlasů a žehlící set. Moje kamarádka zase ocenila dětskou postýlku, protože s sebou měla malé dítě.

Hotel Jan Maria představuje ideální ubytování pro turisty i byznysmany, kteří mohou využít prostorného salonku s kapacitou do 70 osob. A to včetně pronájmu veškeré konferenční techniky. I firma, ve které pracuji, zde pořádala nejednu teambuildingovou akci a všichni účastníci byli maximálně spokojeni.

Salonek je ovšem nic ve srovnání s vinným sklípkem s řízenou degustací vína a hotelovému wellness centru s luxusní vířivkou. Vždy, když se vracím z Ostravy domů, odjíždím vyrelaxovaná a spokojená 🙂

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *