Pronájem zařízené kanceláře v Praze? Obraťte se na Regus!

Pronájem zařízené kanceláře v Praze? Obraťte se na Regus!

Potřebujete kancelář, ale nemáte čas ani chuť na její zařizování? To, jak bude vaše budoucí pracoviště vypadat, do značné míry ovlivní efektivitu vaší práce a úspěšnost budování nových vztahů s klienty a obchodními partnery. Pamatujte si, že kancelář vás reprezentuje a v neútulném a špatně zařízeném prostředí práce nejde ani zdaleka tak dobře. Vraťme se však k úvodní otázce. Nebylo by lepší, kdybyste se mohli věnovat vlastnímu podnikání a zařizování nechali na někom jiném? Řešení je prostě, vsaďte na zařízenou kancelář a nebudete se muset o nic starat.

Pronajměte si kancelář v Praze, která vás bude reprezentovat

Zařizování kanceláře se nese v duchu nakupování nábytku, příslušenství a spousty dalších drobností, bez kterých se bohužel neobejdete. S tím souvisí i poměrně vysoké náklady, které lze snížit jen nákupem méně kvalitního nebo bazarového vybavení. I to je samozřejmě cesta, ale vy přece chcete to nejlepší. A přesně to vám může nabídnout společnost Regus, která se v oboru pohybuje více než dvacet let. Nabízí plně vybavené kancelářské prostory v Praze, ale také v Brně, Ostravě a dalších více než 1 800 lokalitách nejen v České republice a je jen na vás, jestli si si vybranou kancelář pronajmete na hodinu, den, nebo několik let.

Buďte tam, kde  to žije

Regus vám pomůže minimalizovat vstupní náklady a je jen na vás, jestli si vyberete skromnou kancelář o 10 m2, nebo luxusní prostory v City Empiria – jedné z nejvyšších budov v ČR. Kromě vlastní kanceláře dostanete k dispozici také jednací místnost, kterou budete moct v případě potřeby kdykoliv využít. Neméně atraktivní jsou také kanceláře dalších v obchodních centrech – co takhle Praha City Center, Zlatý Anděl nebo Prague Stock Exchange? Kanceláře v oblastech s vysokou koncentrací obchodní činnosti se chlubí i dalšími benefity v podobě reprezentativní recepcí či profesionální personálu, který ovládá několik světových jazyků. Regus pamatuje i na klienty, kteří preferují sdílené kanceláře a obchodníky, kteří jsou neustále v pohybu. Díky programu Businessworld získáte spoustu zajímavých výhod a v případě členství PlatinumPlus dokonce neomezený přístup do perfektně vybavených kanceláří ve více než 600 zemích světa. Ale to už trochu předbíháme. Nejlepší bude, když se na www.regus.cz porozhlédnete sami a vyberete si řešení, které vám vyhovuje ze všech nejvíce.