Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Pronájem zařízené kanceláře v Praze? Obraťte se na Regus!

Potřebujete kancelář, ale nemáte čas ani chuť na její zařizování? To, jak bude vaše budoucí pracoviště vypadat, do značné míry ovlivní efektivitu vaší práce a úspěšnost budování nových vztahů s klienty a obchodními partnery. Pamatujte si, že kancelář vás reprezentuje a v neútulném a špatně zařízeném prostředí práce nejde ani zdaleka tak dobře. Vraťme se však k úvodní otázce. Nebylo by lepší, kdybyste se mohli věnovat vlastnímu podnikání a zařizování nechali na někom jiném? Řešení je prostě, vsaďte na zařízenou kancelář a nebudete se muset o nic starat.

Pronajměte si kancelář v Praze, která vás bude reprezentovat

Zařizování kanceláře se nese v duchu nakupování nábytku, příslušenství a spousty dalších drobností, bez kterých se bohužel neobejdete. S tím souvisí i poměrně vysoké náklady, které lze snížit jen nákupem méně kvalitního nebo bazarového vybavení. I to je samozřejmě cesta, ale vy přece chcete to nejlepší. A přesně to vám může nabídnout společnost Regus, která se v oboru pohybuje více než dvacet let. Nabízí plně vybavené kancelářské prostory v Praze, ale také v Brně, Ostravě a dalších více než 1 800 lokalitách nejen v České republice a je jen na vás, jestli si si vybranou kancelář pronajmete na hodinu, den, nebo několik let.

Buďte tam, kde  to žije

Regus vám pomůže minimalizovat vstupní náklady a je jen na vás, jestli si vyberete skromnou kancelář o 10 m2, nebo luxusní prostory v City Empiria – jedné z nejvyšších budov v ČR. Kromě vlastní kanceláře dostanete k dispozici také jednací místnost, kterou budete moct v případě potřeby kdykoliv využít. Neméně atraktivní jsou také kanceláře dalších v obchodních centrech – co takhle Praha City Center, Zlatý Anděl nebo Prague Stock Exchange? Kanceláře v oblastech s vysokou koncentrací obchodní činnosti se chlubí i dalšími benefity v podobě reprezentativní recepcí či profesionální personálu, který ovládá několik světových jazyků.

Regus pamatuje i na klienty, kteří preferují sdílené kanceláře a obchodníky, kteří jsou neustále v pohybu. Díky programu Businessworld získáte spoustu zajímavých výhod a v případě členství PlatinumPlus dokonce neomezený přístup do perfektně vybavených kanceláří ve více než 600 zemích světa. Ale to už trochu předbíháme. Nejlepší bude, když se na www.regus.cz porozhlédnete sami a vyberete si řešení, které vám vyhovuje ze všech nejvíce.