Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Když prodávat online, tak se vším všudy

Vidina snadného výdělku žene celou řadu lidí k budování vlastních internetových obchodů. Dokonce do té míry, že se český internet chlubí zdaleka největším počtem e-shopů v poměru k počtu obyvatel na světě. Online prodej je skutečně základem pro moderní podnikání a za pár let se bez něj pravděpodobně neobejde žádná kamenná prodejna. Lidé si už na nakupování na internetu zvykli a na rizika, která jsou s takovou formou nákupu spojena, vnímají stále méně. Na co však kladou důraz, je kvalita samotného internetového obchodu. Je to stejné, jako s klasickými obchody – nakupovali byste snad u někoho, jehož prodejna nevyvolává dojem solidního obchodníka?

Myslete na zákazníky

Uživatelé nejsou hloupí a v posledních letech si zvykli na určitý standard. Nejsou to jen nízké ceny, které jsou pro virtuální regály obvyklé a dokonce ani líbivý design. Mezi hlavní faktory, které ovlivňují konverzi, patří uživatelská přívětivost. Zkrátka a dobře – pohodlné a rychlé nakupování bez zbytečných složitostí. Splňuje toto váš eshop?

E-shopové řešení bez kompromisů

Ať už jste hrdými vlastníky online prodejny, nebo jste ve fázi přípravy, měla by vás zaujmout nabídka od giganta a-net group a.s. Společnost patří mezi přední vývojáře a chlubí se špičkovým systémem iMechanics. Ten v sobě sdružuje prostředí základní eCommerce aplikace, tedy weby postavené na CMS, e-shopy či aukční systémy. Všechny jsou napojeny na hlavní platební brány a obsahují marketingové nástroje a můstky na ERP. Vraťme se však k samotnému e-shopu.

Toužíte po skutečně funkčním e-shopovém řešení? A-net nabízí vytvoření internetového obchodu na míru, stejně jako pronájem eshopu. Samozřejmostí je eshop na splátky, jehož financování můžete rozložit až na 16 měsíců. A v čem je internetový obchod od A-net tak výjimečný? Jednoduše v tom, že funguje tak, jak má. Obsahuje všechny potřebné moduly a umožňuje propojení na ekonomický systém, platební brány či externí dodavatele. Nebudete se muset starat ani o SEO a v případě potřeby se kdykoliv obrátíte na technickou podporu. Cenovou nabídku a přehled funkcí najdete přímo na webu a-net.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *