Když prodávat online, tak se vším všudy

Když prodávat online, tak se vším všudy

Vidina snadného výdělku žene celou řadu lidí k budování vlastních internetových obchodů. Dokonce do té míry, že se český internet chlubí zdaleka největším počtem e-shopů v poměru k počtu obyvatel na světě. Online prodej je skutečně základem pro moderní podnikání a za pár let se bez něj pravděpodobně neobejde žádná kamenná prodejna. Lidé si už na nakupování na internetu zvykli a na rizika, která jsou s takovou formou nákupu spojena, vnímají stále méně. Na co však kladou důraz, je kvalita samotného internetového obchodu. Je to stejné, jako s klasickými obchody - nakupovali byste snad u někoho, jehož prodejna nevyvolává dojem solidního obchodníka?

Myslete na zákazníky

Uživatelé nejsou hloupí a v posledních letech si zvykli na určitý standard. Nejsou to jen nízké ceny, které jsou pro virtuální regály obvyklé a dokonce ani líbivý design. Mezi hlavní faktory, které ovlivňují konverzi, patří uživatelská přívětivost. Zkrátka a dobře – pohodlné a rychlé nakupování bez zbytečných složitostí. Splňuje toto váš eshop?

E-shopové řešení bez kompromisů

Ať už jste hrdými vlastníky online prodejny, nebo jste ve fázi přípravy, měla by vás zaujmout nabídka od giganta a-net group a.s. Společnost patří mezi přední vývojáře a chlubí se špičkovým systémem iMechanics. Ten v sobě sdružuje prostředí základní eCommerce aplikace, tedy weby postavené na CMS, e-shopy či aukční systémy. Všechny jsou napojeny na hlavní platební brány a obsahují marketingové nástroje a můstky na ERP. Vraťme se však k samotnému e-shopu.

Toužíte po skutečně funkčním e-shopovém řešení? A-net nabízí vytvoření internetového obchodu na míru, stejně jako pronájem eshopu. Samozřejmostí je eshop na splátky, jehož financování můžete rozložit až na 16 měsíců. A v čem je internetový obchod od A-net tak výjimečný? Jednoduše v tom, že funguje tak, jak má. Obsahuje všechny potřebné moduly a umožňuje propojení na ekonomický systém, platební brány či externí dodavatele. Nebudete se muset starat ani o SEO a v případě potřeby se kdykoliv obrátíte na technickou podporu. Cenovou nabídku a přehled funkcí najdete přímo na webu a-net.cz.

Publikováno: 19. 10. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: a-net | e-shop | eshop | eshop na splátky | prodej eshopu | vytvoření eshopu