Senec - Sluneční jezera - dovolená na Slovensku, na kterou nezapomenete!

Senec - Sluneční jezera - dovolená na Slovensku, na kterou nezapomenete!

Přemýšlíte nad tím, kam letos vyrazíte na dovolenou? Pokud jen bezradně bloudíte prstem po mapě a hledáte místo, které vás nabije spoustou energie a na kterém si pár vzácných dní volna užijete plnými doušky, něco bychom pro vás měli. Dovolená v zahraničí má mnoho podob a přestože dominují přímořské destinace, na špici se stále drží i naši východní sousedé. Slovensko je země, na kterém matička příroda krásami nešetřila a jedno z nich vám dnes představíme. Vydejte se s námi do Sence ke Slunečním jezerům. Našli jsme ubytování, které vaše nadšení z kouzelné přírodní scenérie maximálně umocní.

Úžasná příroda, kultura a zábava, to je Senec!

Hlavním důvodem, proč turisté Senec houfně navštěvují, jsou jezera. Senec Sluneční jezera patří k nejoblíbenějším slovenským destinacím a čeká zde na vás nespočet přírodních i kulturních památek. Na své si přijdou také příznivci cykloturistiky, kteří mohou unikátní oblast poznat tak trochu jinak – na sedle svého kola po některé z mnoha perfektně upravených cyklostezek. Vraťme se však k ubytování, protože to má na celkovém dojmu z dovolené lví podíl.

Prosluněný hotel, ve kterém se budete cítit jako doma

Hotel Sun je velmi komfortní ubytovací zařízení, které se navíc nachází na „strategickém“ místě. Je ideálním výchozím bodem za poznáváním okolní krajiny a jakmile se vrátíte zpět, poskytne vám nadstandardní péči v podobě wellness služeb. Vířivka, masáž, nebo finská sauna – znáte snad něco lepšího, než relaxaci po náročném dni? A tím výhody ubytování na Slovensku v Hotelu Sun nekončí. Samozřejmostí je i prvotřídní kuchyně, na kterou vaše chuťové pohárky nikdy nezapomenou. V hotelovém komplexu se navíc často pořádají firemní večírky, oslavy i svatby, pro které jsou vyhrazeny dva sály. Jde o všestranné ubytování, které uspokojí i velmi náročnou klientelu. Tak co vy na to? Vydáte se za krásami Slunečních jezer? Spoustu dalších zajímavých informací o lokalitě a samozřejmě i hotelu jako takovém, najdete na www.hotelsun.sk. Některý z 38 dvoulůžkových pokojů si můžete rezervovat třeba hned teď!

Publikováno: 20. 05. 2014

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: Senec Slovensko | senec slunečná jezera | ubytování slovensko