Nebankovních půjček se není třeba bát. Víme proč!

Nebankovních půjček se není třeba bát. Víme proč!

Pamatujete si na dobu, kdy byl segment nebankovních úvěrů nejméně doporučovanou finanční oblastí? V průběhu let se situace výrazně změnila. Došlo k tomu, že byly sníženy úrokové sazby, bylo zapracováno na férovosti, stejně jako na samotné rychlosti poskytnutí. Ideálním příkladem může být tato půjčka bez registru. Na ní si ukážeme, proč už se nebankovního segmentu není třeba bát. Uvažujete-li nad půjčkou, rozhodně doporučujeme ji vyzkoušet. Hlavně proto, že nabízí jednoduchost spojenou s rychlým, doslova bleskovým vyřízením. Jsou možnosti, jak může být vše hotovo i do tří minut – na pobočce nebo online.

Poplatky jsou již minulostí

Co bylo velkým strašákem nebankovních půjček? Rozhodně to byly poplatky. I ty jsou u férových poskytovatelů konečně minulostí. Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a přesvědčte se o tom sami. Jakých konkrétně se není třeba bát? Může to být poplatek spojený s částečným, nebo kompletním předčasným splacením. Dále vás nebude čekat ani platba:
  • Za vyřízení půjčky
  • Za poskytnutí úvěru
  • Za vedení úvěrového produktu
Tím výhody rozhodně nekončí. Potěšeni budete také jistotou férového jednání, nebo transparentními a přehlednými podmínkami. Vždy přesně víte, jakou bude mít vaše půjčka charakteristiku. I to je dnes klíčové pozitivum.

Jednoduše pro každého

Nejsou to jenom výhody spojené s rychlostí a nulovými poplatky. Určitě potěší i benevolentnost schvalovacího procesu. Jak jsme lehce nastínili, není se třeba bát registrů. Ani bankovních, ani nebankovních. Máte-li v nich jakýkoliv záznam, nebude na něho pohlíženo. Proč? Jelikož ne vždy je vypovídající informací o vaší bonitě. Mnohdy může být starý i několik let a souviset s pozdě zaplaceným paušálem za telefon. Proto tato půjčka registry nevyužívá. Ať už hledáte jenom rychlost, jednoduchost, nebo jste skutečně problémovým klientem, neváhejte a požádejte si.

Publikováno: 18. 08. 2015

Kategorie: Finance

Autor: Adam