Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Děti

Maminet.cz – místo, které si zamiluje každá maminka

Těhotenství a následné mateřství patří k nejkrásnějším, ale zároveň nekomplikovanějším obdobím v životě ženy. Těhulky se svého miminka nemohou dočkat a ze všech sil se mu snaží dopřát vše, co potřebuje. Bohužel ne každá nastávající maminka ví, co si během náročných devíti měsíců měsíců může a nemůže dovolit a často se příliš omezuje, nebo naopak dělá to, co může dítěti ublížit. Pokud si své první těhotenství momentálně užíváte i vy a čas od času váháte, zda nemůžete tou či onou aktivitou nebo potravinou prckovi uškodit, neváhejte problém zkonzultovat s lékařem. Užitečnou pomůckou může být také odborná literatura a…internet 🙂

Předpokládáme, že se váš lékař bude chtít čas od času vyspat a navíc má na práci i pár důležitějších věcí, než vám podesáté opakovat zásady zdravého stravování. Knihy, které svého času četla ještě vaše maminka, už asi taky nebude košer a nákup nových vyjde vás bude stát ranec. Zbývá internet, všemocné to médium, nabité více i méně užitečnými (a pravdivými) informacemi. Otázkou však je, jak odfiltrovat ty méně podstatné (a nepravdivé) a dostat se k těm, které skutečně hledáte. Chcete-li ušetřit spoustu času, který byste strávila hledáním, nic nehledejte a rovnou si do prohlížeče vyťukejte www.maminet.cz. Tak se totiž jmenuje nový komunitní web pro maminky, který se sice nezabývá pouze těhotenstvím, ale najdete na něm spoustu užitečných informací a odborných rad. Těhulky ocení zejména seriál „těhotenství týden po týdnu (nebo po měsících)“, ve kterém je období velmi podrobně popsáno.

Maminet.cz však začnete navštěvovat o to častěji poté, co se vaše miminko narodí. Kromě článků pro maminky si na webů můžete založit profil a zúčastnit se zajímavých diskuzí. Navíc si můžete prohlížet profily ostatních maminek a přidávat fotografie do soukromého fotoalba. Budete-li mít čas a chuť, můžete se začít aktivně podílet na obsahu a přidávat na portál nejrůznější recenze. Nudit se zkrátka nebudete a kdybyste přeci jen stihli prolouskat všechny články a diskuze dříve, než se na webu objeví další, vydejte se za výhodným nákupem do dětského bazárku, který je také součástí webu. Určitě v něm seženete spoustu levných věcí, které vypadají jako nové. Další možností je načerpat inspiraci v sekci „oblíbené recepty“, do které můžete čas od času přidat svůj oblíbený recept i vy.

Projekt maminet.cz se vážně povedl a věříme, že na něm maminky najdou nejen užitečné rady, ale i spoustu nových kamarádek.