Nikdy není dost pozdě, abyste se naučili cizí jazyk

Nikdy není dost pozdě, abyste se naučili cizí jazyk

Ne nadarmo se říká „kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem“. Známé rčení platí na sto procent a tím spíš v době, kdy je cestování a práce v zahraničí na denním pořádku. Ovládat alespoň ještě jeden jazyk kromě toho mateřského dnes není výhody, ale téměř nutnost. Jenomže co když jste ve škole nedávali pozor, nebo se vám jen nedostalo kvalitní výuky? Je příliš pozdě začít znovu a doplnit si své lingvistické znalosti? V žádném případě! Stačí, když se obrátíte na renomovanou jazykovou školu, kde se o vás postarají zkušení lektoři. Pod jejich patronátem vám půjde učení jako po másle.

Pražská jazykovka nabízí výuku 41 jazyků

Jazykových škol, které nabízí široké spektrum kurzů, je poměrně dost. Nicméně málokterá nabízí to, co pražský institut Lingua Sandy. Ať už je vašim cílem perfektní angličtina či plynulá tibetština, přijdete si na své. Jazykovka funguje přes 23 let a momentálně si v rámci jazykových kurzů můžete vybrat ze 41 evropských a světových jazyků. Na vaší stávající jazykové úrovni nezáleží. V Lingua Sandy mají dveře otevřené naprostí začátečníci, mírně pokročilí a v neposlední řadě i ti, kteří daný jazyk ovládají, ale rádi by vypilovali určitou oblast. Nabídka kurzů je vskutku pestrá a nechybí v ní jazykové kurzy pro nejmenší, pomaturitní studium, firemní kurzy i klasické kurzy pro veřejnost.

Studium vás bude bavit

Ať už je ve vašem hledáčku francouzština nebo perština, dostane se vám individuálního a velmi vstřícného přístupu. Výuka je koncipována s důrazem na efektivitu a na kurzech rozhodně nebudete ztrácet čas. Na druhou stranu se nebojte intenzivního biflování slovíček a gramatiky – špičkoví lektoři vám dokáží, že i výuka cizích jazyků může být zábavná a zajímavá. Co dodat závěrem? Znalost cizího jazyka vám otevře dveře do světa. Angličtina, němčina nebo třeba novořečtina – stačí si vybrat a můžete začít.

Publikováno: 31. 01. 2015

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: angličtina | francouzština | němčina