Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Pánové, zpestřete si sexuální život masturbátorem. Nebudete litovat!

Žena není vždy po ruce, to ví každý muž. Ruka ale k vybouření nestačí, po těch letech už to začíná být trochu nuda. Jak si své soukromé radovánky zpestřit? Pořiďte si masturbátor! S kvalitní hračkou se dostanete do největší slasti, o jaké se vám ještě ani nezdálo.

Intenzivní pocity

Rukou to má každý muž dávno nacvičené. Ví, jak nejlépe dosáhnout kvalitního orgasmu. Vyvrcholení ovšem není všechno, důležitý je i průběh. Rukou už je to však ohrané, masturbace je spíše rutinní činnost než slastný akt. Masturbátory přinášejí nový rozměr slasti. Jejich použití je snadné, přesto s nimi zažijete ty nejintenzivnější pocity.

masturbačním vajíčkem budou vaše soukromé chvíle ohromné. Pořádnou stimulaci zajišťují oblé dráždivé výstupky. Jakmile ho jednou vyzkoušíte, budete si s ním chtít hrát znovu a znovu. Masturbační vajíčka jsou určena na jedno použití, proto si jich rovnou kupte více do zásoby.

Ještě lepší pocit, než s klasickým honítkem, zažijete s vibračními hračkami. První zkušenosti budou možná dost krátké, protože to zkrátka nevydržíte, orgasmus přijde hned. Po čase si s vibrační hračkou užijete dlouhé úžasné akty.

Materiály a hygiena

Erotické hračky se vyrábějí z kvalitních materiálů, které jsou citlivé k intimním partiím a snadno se udržují v hygienické čistotě. Hračky by se měly skladovat v pokojových teplotách mimo přímé sluneční světlo. Po každém použití je třeba hračky důkladně vyčistit nejlépe antibakteriálním čističem. Některé pomůcky jsou určeny pouze k jednomu použití, za maximálního dodržení hygieny je však možné použít je opakovaně. V případě masturbačního vajíčka je vhodná kombinace s kondomem.

Tip pro vás: Sexio.cz

Širokou nabídku erotických hraček nabízí obchod Sexio.cz. Kvalitní provedení zajišťuje dlouhou životnost, hygienu a nejúžasnější chvilky. Vyberte si svou pomůcku a užívejte si ji v soukromí, nebo si s její pomocí okořeňte společné zážitky s partnerkou.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.