Pánové, zpestřete si sexuální život masturbátorem. Nebudete litovat!

Žena není vždy po ruce, to ví každý muž. Ruka ale k vybouření nestačí, po těch letech už to začíná být trochu nuda. Jak si své soukromé radovánky zpestřit? Pořiďte si masturbátor! S kvalitní hračkou se dostanete do největší slasti, o jaké se vám ještě ani nezdálo.

Intenzivní pocity

Rukou to má každý muž dávno nacvičené. Ví, jak nejlépe dosáhnout kvalitního orgasmu. Vyvrcholení ovšem není všechno, důležitý je i průběh. Rukou už je to však ohrané, masturbace je spíše rutinní činnost než slastný akt. Masturbátory přinášejí nový rozměr slasti. Jejich použití je snadné, přesto s nimi zažijete ty nejintenzivnější pocity. S masturbačním vajíčkem budou vaše soukromé chvíle ohromné. Pořádnou stimulaci zajišťují oblé dráždivé výstupky. Jakmile ho jednou vyzkoušíte, budete si s ním chtít hrát znovu a znovu. Masturbační vajíčka jsou určena na jedno použití, proto si jich rovnou kupte více do zásoby. Ještě lepší pocit, než s klasickým honítkem, zažijete s vibračními hračkami. První zkušenosti budou možná dost krátké, protože to zkrátka nevydržíte, orgasmus přijde hned. Po čase si s vibrační hračkou užijete dlouhé úžasné akty.

Materiály a hygiena

Erotické hračky se vyrábějí z kvalitních materiálů, které jsou citlivé k intimním partiím a snadno se udržují v hygienické čistotě. Hračky by se měly skladovat v pokojových teplotách mimo přímé sluneční světlo. Po každém použití je třeba hračky důkladně vyčistit nejlépe antibakteriálním čističem. Některé pomůcky jsou určeny pouze k jednomu použití, za maximálního dodržení hygieny je však možné použít je opakovaně. V případě masturbačního vajíčka je vhodná kombinace s kondomem.

Tip pro vás: Sexio.cz

Širokou nabídku erotických hraček nabízí obchod Sexio.cz. Kvalitní provedení zajišťuje dlouhou životnost, hygienu a nejúžasnější chvilky. Vyberte si svou pomůcku a užívejte si ji v soukromí, nebo si s její pomocí okořeňte společné zážitky s partnerkou.

Publikováno: 22. 08. 2019

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam