Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Energie

Kolik zplatíte za energie si můžete určit sami!

Minulý režim je už třiadvacet let ten tam a si, díky bohu, můžeme vybírat, jak se budeme oblékat, v jakém autě jezdit a v neposlední řadě taky to, kolik budeme platit za energie. Pokud jen nevěřícně kroutíte hlavou a napadá vás, jak je to možné, pravděpodobně jste zaspali liberalizaci trhu s energiemi. Nevadí, stále máte šanci všechno napravit. Tedy samozřejmě v případě, že se nadále nechcete přeplácet a cpát své těžce vydělané peníze nenasytným společnostem. Ušetřit na plynu a elektřině může skutečně každý. My, vy, i vaše babička. Pár minut a zůstane vám doma až několik tisíc. Zdá se vám to jako nepovedený reklamní slogan? Nepovedený možná, nicméně pravdivý! Pomůže vám k tomu TopSrovnani.cz.

Ušetřit je otázkou času

V čem tedy vězí jádro pudla? Jak si efektivně vybrat nejlevnějšího dodavatele, aniž bychom museli schůzovat s obchodními zástupci všech kandidátů? Je to jednodušší, než jste si mysleli. K tomu, abyste ušetřili i několik tisíc ročně (případně i desítek tisíc), vám bude stačit počítač s připojením k internetu a kalkulačka. Pozor, klasický kalkulátor nechte ve školní tašce vašich dětí, v případě energií budeme operovat s úplně jinou kalkulačkou. Kalkulačka plynu/elektřiny je jednoduchá aplikace, která slouží k rychlému a hlavně přesnému porovnání cen energií. Najdete ji na internetu a to zcela zdarma.

Jak sjednat levnější energii

Kalkulačka energií spočívá ve vyplnění údajů o vaší osobě a bydlení. Na základě informací, které zadáte do formuláře, vám program vyhodnotí nejlevnějšího alternativu. Přechod k jinému dodavateli je ještě jednodušší, než samotné porovnání ceny plynu či elektřiny. Stačí kontaktovat nového dodavatele, podepsat smlouvu, která vám přijde poštou (případně vám ji doručí jeden ze zástupců). Výpověď staré smlouvy za vás udělá nový dodavatel. Ještě nějaké otázky? Ceny porovnáte na TopSrovnani.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *