Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Cestovat se dá i bez vlastního vozu

Potřebujete půjčit osobní nebo užitkové vozidlo? Nebo snad SUV, minibus či něco opravdu luxusního? Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, vždy se můžete obrátit na půjčovnu aut Travel Car, která je připravena splnit všechna vaše přání. Nejde však jen o široké spektrum automobilů, ale především o spoustu nadstandardních služeb, které vám chvíle strávené za volantem vypůjčeného vozidla maximálně zpříjemní.

Komplexní nabídka služeb, která se u autopůjčovny jen tak nevidí

Autopůjčovna Praha Travel Car má pobočky i v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové a Plzni, ale ochotně vám přistaví automobil v jakékoliv lokalitě. Disponuje desítkami nejrůznějších vozidel, mezi kterými si jistě vyberete i vy. Automobil si můžete vypůjčit na den, týden, měsíc, ale i delší dobu. Rezervaci lze provést osobně, telefonicky a nebo přímo na webu travelcar.cz.

Samozřejmostí je řádné pojištění a záruka kvalitní asistenční služby u všech vozů bez výjimky. Rozhodnete-li se služby využívat pravidelně nebo se stanete členem klubu Travel Car, budete moct využívat slevové akce a zvýhodněné nabídky, díky kterým výrazně ušetříte.

Pokud se poohlížíte po krátkodobém nebo dlouhodobém pronájmu vozidel pro firemní účely, opět nepochodíte s prázdnou. Projevíte-li zájem o dlouhodobý pronájem vozidla, kterým půjčovna aut Praha aktuálně nedisponuje, pořídí ho pro vás.

Potřebujete osobního řidiče nebo kurýra?

Pro zákazníky, kteří nemají nebo přišli o řidičský průkaz, se nabízí možnost osobní dopravy a to nejen v rámci České republiky, ale celé Evropy. Autopůjčovna Travel Car má vám nabídne mnohem víc, než od autopůjčovny čekáte. A tak má být.