Luxusní holící strojek - praktický dárek, kterým se vždy rád pochlubí

Luxusní holící strojek - praktický dárek, kterým se vždy rád pochlubí

Blíží se narozeniny vašeho partnera, případně jiná zvláštní příležitost, ke které byste mu chtěla věnovat pěkný dárek, ale nemůžete přijít na nic, co by po oslavě neodložil někam do šuplíku? Říká se, že muži milují praktické věci a právě toho byste mohla, ba dokonce měla využít. Položte si jednoduchou otázku – co musí pravidelně dělat a vůbec se mu do toho nechce? Spíše než vynášení koše s odpadky máme na mysli holení. Nemáte-li doma muže, který si pěstuje plnovous, pořiďte mu holící strojek! Holení skutečně nepatří mezi činnosti, ve kterých by si muži libovali a některá se ho snaží odkládat tak dlouho, dokud se jim při pohledu do zrcadla nezjeví Rasputin. Holení běžnými holítky je zdlouhavé a o výsledku by se dalo polemizovat. Levné holítka tvář nikdy dokonale neoholí a muž po holení vypadá, jako by se právě vrátil z války. Dražší holítka s větším počtem žiletek jsou sice o poznání lepší, ale při z dlouhodobého hlediska se prodraží.

Strniště jako Clooney

Holící strojky zmíněnými neduhy netrpí. Cena těch kvalitních je sice poměrně vysoká, ale zanedlouho se vrátí na úspoře za holítka. Ale to nejpodstatnější je, že ho bude holení bavit. Holící strojky lze nastavit na požadovanou délku (žiletka tohle opravdu neumí) a není problém vykouzlit sexy strniště. Stačí pár plynulých pohybů a stane se z něj hotový George Clooney.

Když holítko, tak pořádné

Pokud má váš muž k holícím strojkům odpor, nevadí. I přesto mu můžete věnovat dárek, se kterým se vždy rád pochlubí. Internetový obchod luxusni-holeni.cz nabízí luxusní holící strojky a další potřeby pro mokré holení, které v běžných prodejnách nekoupíte. V čem se liší od běžných plastových holítek? Ergonomií, materiály a designem. Každý z nabízených strojků je mistrovským dílem, které váš muž nebude chtít odložit z ruky...

Publikováno: 12. 06. 2013

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: holící strojky | luxusní holící strojky | ocelové holící strojky