Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Konečně je z čeho vybírat: Nová etapa výstavby Bytů Na Vackově v Praze začala

Byt v zajímavé a dostupné lokalitě s veškerými službami kolem? Ano! V oblíbené oblasti horního Žižkova, které už nikdo neřekne jinak než Vackov, právě startuje další etapa výstavby Bytů Na Vackově. A je z čeho vybírat. Ve čtyřech moderních bytových domech vznikne na dvě stovky atraktivních bytů pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Garsonka s předzahrádkou nebo naopak čtyřpokojový byt s prostorným balkonem? V katalogu si vybere každý, ale pozor už pětina bytů je prodaná.

Moderní bydlení přímo v metropoli

Za výstavbou na Vackově stojí společnost Metrostav Development, která si k ruce vzala v tomto případě architektonické studio KAAMA, která má v oblasti architektury více než 30leté zkušenosti. Čtyři nové bytové domy navazují na předchozí stavby v ulicích Na Vackově, Rixdorfská a Olgy Havlové. V součtu se jedná o 208 bytů, přičemž prvních 40 našlo své majitele hned po zahájení prodeje. A jaké jsou dispozice volných bytů? V katalogu jsou k mání garsonky 1+kk, byty pro páry a seniory 2+kk nebo 3+kk, ale současně apartmány 4+kk nebo 5+kk pro rodiny s dětmi.

V zeleném srdci Prahy

Nejen v blízkosti centra, byty Praha 3 nabízí ještě mnohem více. Na Žižkově se totiž nachází nejvíc zelených ploch v metropoli, a právě pro množství parků se této čtvrti říká „zelené srdce metropole“. Tento fakt jistě ocení rodiny s dětmi, které mohou trávit volný čas sportovními a relaxačními aktivitami na dětských nebo sportovních hřištích. Žižkov nabízí též řadu cyklostezek a inline drah, například stezka mezi Libní a Žižkov nabízí zajímavé výhledy i průjezd tunelem. Nejen z těchto důvodů se tak bude hodit sklepní kóje nebo komora, které přináleží k bytům a slouží k uložení sportovního vybavení.

Žižkov žije zábavou

Tím však výčet možností stále nekončí, třetí pražská městská část je též známým centrem kultury a zábavy. Už v minulosti byl Žižkov čtvrtí hospůdek a barů, v současnosti se pyšní mnoha kulturními scénami a hudebními kluby. Je domovem Žižkovského divadla Járy Cimrmana, multikulturního a vzdělávacího centra Punctum, koncertní síně Atrium nebo kultovního kina Aero, kde je možné sledovat filmy se sklenkou dobrého vína v ruce.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *