Equa bank recenze

Equa bank recenze

20.9. 2011 vstoupila na český trh nová bankovní společnost prezentující se pod názvem Equa bank. A přestože již v bankovním sektoru působí více než dva roky, spousta lidí stále netuší, v čem je tato banka jiná a v čem tkví její největší výhody. Zajímá vás, co vám může Equa bank nabídnout? Začtěte se do dnešní recenze! Equa bank patří mezi banky, které se přizpůsobily modernímu pojetí finančnictví tak, jak to zahraniční banky dělají již několik let běžně. Nabídka sice není tak pestrá jako v případě jiných zavedených bank, ale neustále se rozšiřuje a již nyní si můžete vybrat mezi těmito produkty:
  • běžný účet
  • spoření
  • hypotéka
  • autopůjčka
  • nová neúčelová půjčka
  • re-půjčka (slouží refinancování)
Všechny výše uvedené produkty od Equa bank směle konkurují těm, které nabízí bankovní stálice a při případném srovnání zjistíte, že jsou v mnoha ohledech výhodnější. V každém případě se můžete spolehnout na transparentnost, jednoduchost a žádné zbytečné poplatky – a přesně tak by měla nabídka moderní banky vypadat.

Equa bank běžný účet

Hlavním pilířem je Bežný účet, který je na první tři měsíce zcela zdarma. Equa bank běžný účet umožňuje zřídit online, pěkně z pohodlí domova. Stačí vypsat všechny důležité údaje a počkat, až banka žádost potvrdí. Za pár dní vám podklady přiveze kurýr a celý proces dokončí.

Equa bank půjčka a re-půjčka

Na své si přijdou také zájemci o výhodný úvěr. Equa bank nabízí půjčku s úrokovou sazbou od 7,9 % (duben 2014) a velmi příjemná je i úroková sazba ve výši 2,9 % u hypotéky. Pokud již nějakou půjčku využíváte a chcete ušetřit na splátkám, vsaďte na re-půjčku.
Líbila se vám naše recenze? Máte s Equa bank dobré, nebo špatné zkušenosti? Využijte otevřené diskuze a napište své názory.