Koupelna jako lusk

Koupelna jako lusk

Rozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny, ale nevíte, kde začít? V případě bytového jádra doslova pěkně od podlahy. Umakartové stěny, zašlá sanitární technika a nevzhledný nábytek musí z kola ven. Ač si to většina z nás nepřipouští, koupelna je jedním z nejdůležitějších míst v naší domácnosti vůbec. Vždyť kde jinde začíná a zase končí den? Bez obývacího pokoje bychom přežili. Na televizi se dá koukat i v ložnici. Mýt si zuby v kuchyňském dřezu by také ještě šlo, ovšem jak bychom vyřešili sprchování? Nechcete-li se mýt někde u řeky, bez koupelny se neobejdete. A aby byla hygiena ještě příjemnější, měla by koupelna vypadat k světu. Poradíme vám, jak toho docílit.

Spojte příjemné s užitečným

Největším nedostatkem je...nedostatek místa. Ten se týká především zmíněných bytových jader, ve kterých se mnohdy cítíme doslova jako sardinky. Stačí přitom tak málo – probourat příčku, která dělí koupelnu a přilehlé WC. Pozor, prostor, který získáte, však může vykoupit narušení časového harmonogramu. Pro vícečetné rodiny je koupelno-wc obrovskou brzdou a to zejména během ranního běsnění. Interiér můžete zvětšit i opticky, vhodným výběrem obkladů. Pomůžete si i praktickým koupelnovým nábytkem a rohovou vanou. Způsobů. Jak ušetřit místa je pravdu mnoho a vzhledem k individualitě každé koupelny, se vyplatí konzultace s bytovým architektem.

Dodejte koupelně šmrnc

Chcete, aby vaše koupelna vypadala jako z katalogu moderního bydlení? Sáhněte po netradiční sanitární technice, luxusních doplňcích a dalších nezbytných prvcích, které by neměly v moderní koupelně chybět. Široký sortiment koupelnového příslušenství nabízí společnost Gienger s.r.o. Nabídka se však neomezuje pouze na vybavené do koupelny, najdete v ní také plynové kotle, podlahové topení, inženýrské sítě, nářadí a spoustu dalších nezbytností, které učiní vaše bydlení ještě krásnější.