Hliníková okna vydrží dlouho krásná a funkční

Hliníková okna vydrží dlouho krásná a funkční

Stavíte nebo jste se rozhodli pro výměnu oken či domovních dveří? Nevíte ale, jaký materiál je pro vás ten pravý? Vždy berte v potaz několik faktorů. Jedním z nich je samozřejmě cena; ta se musí vejít do vašeho rozpočtu. Přehnaně šetřit se ale rozhodně nevyplácí, nová okna jsou dlouhodobou investicí. A právě to, jak dlouho vydrží, záleží jak na druhu použitého materiálu, tak i na kvalitě zpracování. A stejně postupujte při výběru domovních dveří.

Proč pořídit právě hliníková okna a dveře?

Hliníková okna jsou moderní, vysoce odolná a mají pevnou konstrukci. Proto se na rozdíl od těch plastových nedeformují a postupem času u nich nedochází k vzniku netěsností. Oproti dřevěným a ocelovým zase mají tu výhodu, že jsou v podstatě bezúdržbová. Hliník nestárne, nepodléhá vlivu slunečního záření ani nepříznivých povětrnostních podmínek, neohrožuje dokonce ani mráz. A také nepotřebuje v pravidelných intervalech obnovovat povrchovou úpravu tak jako dřevo či ocel. Vícekomorové hliníkové profily navíc mají skvělé termoizolační vlastnosti. A stejné vlastnosti mají i hliníkové dveře.

Proč si nechat vyrobit hliníková okna a dveře?

Hliníková okna a hliníkové dveře vyrobené na zakázku přesně splní veškeré vaše požadavky bez ohledu na to, zda jsou určena pro rodinný či činžovní dům, kancelářskou budovu nebo jakýkoli jiný objekt.

Hliníková fasáda skvěle chrání stěny budovy

Hliníkové fasády jsou v podstatě bezúdržbové a vypadají skvěle po dlouhou řadu let. Dostupné jsou v celé řadě barevných provedení i tvarů. A navíc poskytnou stěnám objektu dokonalou ochranu před sluncem i nepřízní počasí.

Nezapomeňte na střešní světlíky a požární odvětrávání

Střešní světlíky jsou důležité hlavně u velkých bytových domů a kancelářských komplexů. Vnesou denní světlo i tam, kam by se jinak nedostalo. Protipožární odvětrávání zase pomůže v případě vypuknutí ohně zajistit bezpečnější únikovou cestu, usnadní hašení a celkově sníží škody. Právě světlíky využívá protipožární systém ZOTK jako přirozený odvod tepla a kouře.

Společnost Pruniwerk pro vás najde to pravé řešení

Ať potřebujete hliníková okna a dveře, světlíky nebo zvýšení bezpečnosti v objektu, to pravé řešení vám pomůže najít a zrealizovat společnost Pruniwerk.

Publikováno: 17. 07. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam