Strategie pro výherní automaty aneb jak hrát a vyhrát

Strategie pro výherní automaty aneb jak hrát a vyhrát

Výherní automaty patří k nejoblíbenějším hazardním hrám a spousta náruživých hráčů tvrdí, že lze pravděpodobnost výhry zvýšit pomocí vhodně zvolené strategie. Hned na úvod podotýkáme, že to není pravda, protože jde o přístroje založené na náhodě. Bude-li vám někdo tvrdit, že vymyslel zaručenou strategii, pomocí které lze vývoj hry ovlivnit, nevěřte mu a rady ignorujte. Výherní automaty totiž nedisponují pamětí a v podstatě neexistuje způsob, jak je si na ně „došlápnout“. Přesto jsme pro vás připravili několik praktických tipů, kterých byste se měli při hraní držet.

Herní automaty strategií neovládnete, pomohou vám tyto tipy

Hrajte pouze na automatu, který má vysoký výplatní poměr (ideální vyšší než 95 %). Toto pravidlo se týká i všech ostatních hazardních her. Znalost výplatního poměru je velmi důležitá a má významný vliv na frekvenci výher. Nehrajte bezhlavě a stanovte si pevný denní limit, který nepřekročíte. V momentě, kdy limitu dosáhnete, na herní automat zapomeňte a běžte se věnovat jiné činnosti. Pokud bez hry nevydržíte, měli byste urychleně vyhledat odbornou pomoc. Hraní výherních automatů vyvolává psychickou závislost a může mít fatální materiální i duševní následky. Výše sázky není přímo úměrná šanci na výhru - automat neřeší, kolik jste do něj vložili peněz. Prostředkům, kterými disponujete a chcete je investovat do hry, přizpůsobte volbu výherního automatu. Máte-li na hru stokorunu, nehrajte na automatu, který má vysoké minimální sázky. Naopak vyhledejte takový, který vám umožní co největší počet spinů – jedině tak se pobavíte dlouho a nepřijdete o vše během několika minut či dokonce desítek sekund.

Hrajte pro zábavu a nikoliv pro peníze!

A to nejdůležitější na závěr. Vyberte si výherní automat, který dobře znáte a víte, jak funguje. Uvědomte si, že hraní na automatech je zábava a nikoliv cesta k rychlému bohatství. Budete-li mít štěstí, odejdete z herny s větší částkou, než se kterou jste do ní vstupovali. Ale počítejte s tím, že příště už takové štěstí mít nebudete. Vaše zážitky by měly být pozitivní a nehrajte, pokud se cítíte frustrovaně. V nejlepším možném případě nehrajte na klasických placených automatech vůbec a raději vyzkoušejte hrací automaty online, které si můžete zahrát jen tak pro radost.

Publikováno: 30. 04. 2014

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam