Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Netopte pánu Bohu do oken

Léto se přehouplo do druhé poloviny a ani se nenadějeme, budeme nuceni přikládat do kotle, regulovat ventily na radiátorech a regulovat teplotu na termostatu. Zima na sebe nenechá dlouho čekat a pravděpodobně ji pocítíme už na podzim. A stejně tak na sebe nenechá čekat astronomická částka, která se napřesrok objeví v kolonce „doplatek“ v rámci pravidelného vyúčtování za energie. Chcete-li se vysokých účtů nadobro zbavit, měli byste učinit příslušná opatření. Změna dodavatele energie rozhodně stačit nebude. To, že ušetříte několik set, případně tisíc korun, vašem rozpočtu pomůže, ale rozhodně ho nezachrání. Mnohem efektivnější je investice do nových plastových oken. Ty s sebou navíc přinesou i další výhody, než jen výrazná úspora za vytápění.

Výhody plastových oken v kostce

Díky konkurenčnímu boji jsou plastová okna rok od roku dostupnější a stávají se standardní součástí každé domácnosti. Hlavním důvodem, proč se investice do plastových oken vyplatí, je značná úspora za energie. Přes okenní otvory uniká obrovské množství tepla, čímž lze předejít právě výměnou starých oken za plastová. Nejsou to pouze mnohakomorové profily, ale především oblíbená trojskla, která zaručí, že teplo zůstane tam, kde má. Mezi další výhody patří i nulová údržba (nepočítáme-li občasné přetření hadříkem) a výrazný estetický účinek. Plastová okna jsou k mání v rozličných designových provedeních a barvách, které lze perfektně sladit se zbytkem interiéru. Patříte-li k odpůrcům bílých profilů a preferujete-li rustikální design, vyberte si některý z populárních dřevěných dekorů. Imitace zlatého dubu či ořechu, vypadá velmi dobře.

Na co si dát pozor?

Na plastová okna je třeba pohlížet jako na dlouhodobou investici a vyvarovat se nákupu levnějších, ale méně kvalitních kousků (zejména z Polska). Hledáte-li ideální poměr kvality a ceny, vsaďte na plastová okna Bohemia Plast, která se vyrábí v ČR. Ta jsou k dostání v mnoha variantách a v případě zájmu i v bezpečnostním, protihlukovém a protislunečním provedení. Vysoce kvalitní kování zaručuje dokonalou stabilitu a ochranu před nezvanými hosty. Není co řešit – přestaňte topit pánu Bohu do oken a pořiďte si plastová okna, která vydrží.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *