Móda

Kožené pánské tenisky Boty Lusk: Česká obuv snoubí styl a kvalitu

Co by měla splňovat pánská volnočasová obuv, za kterou se nebudete stydět ani ve společnosti? Měla by být dostatečně komfortní, kvalitně zpracovaná a v neposlední řadě stylová. A když se nebude na první pohled podobat zavedenému průměru, je to plus. V tomto ohledu vyniká česká rodinná firma, která pod značkou Boty Luks vyrábí působivé kožené pánské tenisky. Jdou ruku v ruce s moderními trendy a přesto nabízí osobitý vzhled, který je činí nepřehlédnutelnými. Uvolněte místo v botníku!

Kožené boty evokují luxus, ale ve spojení s typickým designem tenisek dostávají úplně nový charakter. Potrpíte-li si na obuv, která se vymyká běžným očekávání a toužíte-li po vkusném doplňku, který vám bude dělat radost velmi dlouho, pak jsou pánské tenisky značky Boty Luks jasnou volbou.

Tenisky pánské zaujmou kontrastem bílé podešve a kůže, která je k mání ve čtyřech barevných variantách. Dostanete na výběr mezi elegantní černou, vintage hnědou / rezavou a trendy modrou. Boty se vyrábí v rodinné dílně v Jablonci nad Nisou a jsou pro ně typické tyto vlastnosti:

  • prodyšnost
  • nadstandardní životnost (výrobce poskytuje prodlouženou tříletou záruku!)
  • pružnost
  • voděodolnost

Povrch boty tvoří hladká, matná kůže, která hravě odolá rozmarům počasí. To pro vás znamená jediné, budete je moct nosit i za největšího lijáku, aniž by se vaše nohy cítily jako v rybníku. Výrobce pánskou obuv dlouhodobě testuje a docílil perfektní poddajnosti a pružnosti kůže. Tkaničky jsou dodávány v praktické béžové, která ladí s ušpiněnou podrážkou. Ta je dostatečně silná na to, aby dobře tlumila kamínky a jiné překážky. Navzdory své mohutnosti je dostatečně lehká a příjemná. Vnitřek obuvi tvoří kožená stélka z přírodní kůže šedé barvy.

Co dodat závěrem? Pokud sháníte špičkové pánské boty vhodné na nošení od jara až do podzimu, není co řešit!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *