Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Kožené pánské tenisky Boty Lusk: Česká obuv snoubí styl a kvalitu

Co by měla splňovat pánská volnočasová obuv, za kterou se nebudete stydět ani ve společnosti? Měla by být dostatečně komfortní, kvalitně zpracovaná a v neposlední řadě stylová. A když se nebude na první pohled podobat zavedenému průměru, je to plus. V tomto ohledu vyniká česká rodinná firma, která pod značkou Boty Luks vyrábí působivé kožené pánské tenisky. Jdou ruku v ruce s moderními trendy a přesto nabízí osobitý vzhled, který je činí nepřehlédnutelnými. Uvolněte místo v botníku!

Kožené boty evokují luxus, ale ve spojení s typickým designem tenisek dostávají úplně nový charakter. Potrpíte-li si na obuv, která se vymyká běžným očekávání a toužíte-li po vkusném doplňku, který vám bude dělat radost velmi dlouho, pak jsou pánské tenisky značky Boty Luks jasnou volbou.

Tenisky pánské zaujmou kontrastem bílé podešve a kůže, která je k mání ve čtyřech barevných variantách. Dostanete na výběr mezi elegantní černou, vintage hnědou / rezavou a trendy modrou. Boty se vyrábí v rodinné dílně v Jablonci nad Nisou a jsou pro ně typické tyto vlastnosti:

  • prodyšnost
  • nadstandardní životnost (výrobce poskytuje prodlouženou tříletou záruku!)
  • pružnost
  • voděodolnost

Povrch boty tvoří hladká, matná kůže, která hravě odolá rozmarům počasí. To pro vás znamená jediné, budete je moct nosit i za největšího lijáku, aniž by se vaše nohy cítily jako v rybníku. Výrobce pánskou obuv dlouhodobě testuje a docílil perfektní poddajnosti a pružnosti kůže. Tkaničky jsou dodávány v praktické béžové, která ladí s ušpiněnou podrážkou. Ta je dostatečně silná na to, aby dobře tlumila kamínky a jiné překážky. Navzdory své mohutnosti je dostatečně lehká a příjemná. Vnitřek obuvi tvoří kožená stélka z přírodní kůže šedé barvy.

Co dodat závěrem? Pokud sháníte špičkové pánské boty vhodné na nošení od jara až do podzimu, není co řešit!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.