Krabičková dieta vám pomůže zhubnout a udržet si ideální váhu dlouhodobě

Krabičková dieta vám pomůže zhubnout a udržet si ideální váhu dlouhodobě

Jak se zbavit nevzhledné „pneumatiky“, která vám při pohledu do zrcadla působí deprese? Hubnutí je nekonečné téma, na které bylo sepsáno nespočet článků. Jenomže která metoda zaručeně funguje? Zeptejte se Agáty Hanychové, Patrice Stolaříkové nebo třeba Nikol Trojanové – i tyto celebrity vykoušely krabičkovou dietu a nemohou si ji vynachválit. Jak by se vám líbilo, kdybyste se dostali do formy, aniž by vám někdo zakázal chutná jídla? I v tomto ohledu nemají krabičky konkurenci – vaše chuťové buňky nebudou strádat. Navíc ušetříte spoustu času, který byste promarnili v kuchyni. A i to se počítá!

Co je to ta dieta v krabičce?

Teorie hubnutí spočívá v konzumaci pestré a vyvážené stravy z kvalitních potravin. Tyto zásady ctí krabičková dieta na sto procent. Přípravu jídla mají na starosti profesionální kuchaři a specialisté na výživu. Jak jsme již nakousli v úvodu, nebudete se muset o nic starat a už vůbec ne ztrácet čas u sporáku. Krabičky s hotovými jídly vám přiveze kurýr. Každý den pět chodů (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře), na kterých si pochutnáte.

Krabičková dieta není vhodná pouze na hubnutí, ale i na udržení dobré fyzické kondice. Sami si zvolíte mezi redukční a udržovací dietou, přičemž v případě redukční varianty zhubnete za první měsíc 5 – 7 kg. V momentě, kdy se ručička na váze zastaví na optimální hodnotě, plynule přejdete na udržovací porce.

Můžete si to dovolit? Ano a dokonce ušetříte!

Možná vás napadlo, že kvalitní a vyvážená strava bude něco stát. Nic není zadarmo, ale krabičková dieta Praha vaši peněženku rozhodně nevyždímá. Ba naopak, pravděpodobně vás bude stát méně než běžná a méně kvalitní strava. Přesnou částku (včetně případné úspory) zjistíte na kalkulátoru na www.dietavkrabicce.cz. A jistě vás potěší i to, že je možné platit vybranými stravenkami. Krabičky vám kurýr přiveze domů nebo do práce (anebo si je vyzvednete na některém z odběrných míst). Samozřejmostí je absolutní čerstvost – jídlo je skladováno v teplotě 4 – 6 °C.

Další informace najdete na výše uvedeném webu. Službu provozuje společnost LUMA GROUP, která je držitelem certifikátu HACCP (garance vysoké kvality a nezávadnosti produktů) a členem Aliance výživových poradců. Chcete-li si domluvit zvýhodněnou konzultaci s renomovanou výživovou poradkyní Ing. Ivou Veselou, máte šanci!

Publikováno: 28. 06. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: krabičková dieta praha