Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Potřebujete peníze a to ihned? Máme tip na spolehlivou mikropůjčku!

Každému, jehož rozpočet je naplánovaný do poslední koruny, se může čas od času přihodit nepříjemnost v podobě nečekaných výdajů. Nedoplatek za plyn či elektřinu, drobná oprava auta… Někdy to zkrátka „nevyjde“ a jedinou možnou záchranou je rychlá půjčka. Potřebujete-li si půjčit nižší částku v řádu několika tisíc korun, nabízí se hned několik řešení. Mezi ty nevýhodnější patří kontokorentní úvěr, případně kreditní karta. Co si však počít tehdy, když kontokorentem ani kreditkou nedisponujete a nechcete se na ně dlouhodobě vázat?

Mikropůjčka od experta

To, co vám může vytrhnout trn za paty, je některá z krátkodobých nebankovních půjček, které jsou často označovány jako „půjčky ihned“. Jednou z nich je i úvěr od společnosti MRM Financial s.r.o., známý jako Expert půjčky.

Expert půjčky lze vyřídit z pohodlí domova na www.expert-pujcky.cz a mezi největší výhody patří velmi rychlé vyřízení (do cca 10 minut), ale také absence úroků a fakt, že nebudete potřebovat potvrzení o výši příjmu a dokonce ani ručitele. Půjčit si můžete 1000 Kč až 10 000 Kč, ovšem počítejte s tím, že na vyšší částky dosáhnete až v případě opakovaných půjček. Doba splatnosti činí 21 dní a pokud peníze přesto nestihnete vrátit, můžete si lhůtu prodloužit a to až na 42 dní.

Žádné úroky ani osobní schůzky

Zmínili jsme, že Expert půjčky patří mezi ty bezúročné. Jak tedy zjistíte, kolik musíte ve finále vrátit? Velmi jednoduše – na zmíněném webu najdete přehlednou tabulku s fixními sazbami za každou jednotlivou částku. Rozhodnete-li se o půjčku zažádat, stačí, když vyplníte online žádost a za několik minut budete mít peníze na svém účtu. Tato transparentní půjčka ihned je postavena tak, aby byl proces vyřízení co nejjednodušší. Vyhnete se nepříjemným osobním schůzkám a nebudete muset vysvětlovat, na co peníze využijete. Tak na co ještě čekáte?