Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Potřebujete peníze a to ihned? Máme tip na spolehlivou mikropůjčku!

Každému, jehož rozpočet je naplánovaný do poslední koruny, se může čas od času přihodit nepříjemnost v podobě nečekaných výdajů. Nedoplatek za plyn či elektřinu, drobná oprava auta… Někdy to zkrátka „nevyjde“ a jedinou možnou záchranou je rychlá půjčka. Potřebujete-li si půjčit nižší částku v řádu několika tisíc korun, nabízí se hned několik řešení. Mezi ty nevýhodnější patří kontokorentní úvěr, případně kreditní karta. Co si však počít tehdy, když kontokorentem ani kreditkou nedisponujete a nechcete se na ně dlouhodobě vázat?

Mikropůjčka od experta

To, co vám může vytrhnout trn za paty, je některá z krátkodobých nebankovních půjček, které jsou často označovány jako „půjčky ihned“. Jednou z nich je i úvěr od společnosti MRM Financial s.r.o., známý jako Expert půjčky.

Expert půjčky lze vyřídit z pohodlí domova na www.expert-pujcky.cz a mezi největší výhody patří velmi rychlé vyřízení (do cca 10 minut), ale také absence úroků a fakt, že nebudete potřebovat potvrzení o výši příjmu a dokonce ani ručitele. Půjčit si můžete 1000 Kč až 10 000 Kč, ovšem počítejte s tím, že na vyšší částky dosáhnete až v případě opakovaných půjček. Doba splatnosti činí 21 dní a pokud peníze přesto nestihnete vrátit, můžete si lhůtu prodloužit a to až na 42 dní.

Žádné úroky ani osobní schůzky

Zmínili jsme, že Expert půjčky patří mezi ty bezúročné. Jak tedy zjistíte, kolik musíte ve finále vrátit? Velmi jednoduše – na zmíněném webu najdete přehlednou tabulku s fixními sazbami za každou jednotlivou částku. Rozhodnete-li se o půjčku zažádat, stačí, když vyplníte online žádost a za několik minut budete mít peníze na svém účtu. Tato transparentní půjčka ihned je postavena tak, aby byl proces vyřízení co nejjednodušší. Vyhnete se nepříjemným osobním schůzkám a nebudete muset vysvětlovat, na co peníze využijete. Tak na co ještě čekáte?