Krásná, odolná a cenově dostupná podlaha? Vsaďte na PVC!

Pustili jste se do rekonstrukce bydlení a stojíte před výběrem vhodné podlahoviny? Zvolit podlahovou krytinu tak, aby splnila všechny požadavky, je pro laika nelehký úkol. V případě podlahy z PVC však rozhodně neuděláte krok vedle. Využití je skutečně pestré, lze ji uplatnit v kuchyni, předsíni, obývacím pokoji i kanceláři. Oproti ostatním materiálům má PVC spoustu podstatných výhod, které ho staví mezi nejpopulárnější podlahoviny vůbec.

Výhody PVC podlahy v kostce

Podlahy z PVC jsou velmi odolné vůči mechanickému poškození a mají velmi dobré tepelně i zvukově izolační vlastnosti. Kromě toho se snadno udržují a jsou příjemné na chůzi. I přes velmi nízké pořizovací náklady mají vysokou estetickou hodnotu a vyrábí se v širokém spektru barev a vzorů. Moderní PVC podlahy jsou navíc opatřeny praktickou speciální antiskluzovou vrstvou. Pokládka PVC je rychlá a v případě odborného a profesionálního položení nijak nenaruší chod domácnosti nebo firmy. Provádí se na suchý a čistý podklad a je nezbytné, aby byl zbaven všech nerovností a výstupků. Jednotlivé role se lepí speciálním lepidlem.

Hledáte odborníka pro Ostravu a okolí?

Pokud vás vlastnosti PVC podlahy nadchly a uvažujete o ní, můžete zažádat o pomoc firmu Podlahy Tomáš Gajdoš. Dostane se vám odborného poradenství ohledně výběru vhodného typu PVC a bezplatného nacenění. Důležité informace najdete na firemním webu vasepodlahy.cz, případě využijte bezplatnou telefonní linku 800 226 226. Pokládka PVC Ostrava je skvělou možností, jak dosáhnout dokonalé podlahy za velmi nízkou cenu.

Publikováno: 26. 04. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: pokládka PVC | PVC podlahy | výhody PVC podlahy