Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Krásné kování nemusí být drahé! Prozradíme vám, kde ho seženete za nejnižší ceny!

Není to tak dávno, co jsme se věnovali tomu jak vybrat kování. Připomínáme, že jde o funkční prvek, který dokáže podtrhnout charakter dveří a jehož výběr většinou zanedbáváme. A to je, vzhledem k obrovské nabídce, velká škoda. Dnes se však nebudeme zabývat teorií, ostatně praktických rad najdete v posledním článku poměrně dost. Naopak se zaměříme na sortiment zmíněného prodejce, který nabízí největší výběr kování na českém internetu. Prozradíme vám, jaké libůstky na vás čekají a pomůžeme vám vyšperkovat vaše bydlení.

Špičkové kování od největšího prodejce

Společnost Mand CZ s.r.o. provozuje síť internetových obchodů a specializuje se na kování a dveřní kliky a příslušenství (např. cylindrické vložky, zadlabací zámky, stavební pouzdra apod.) . V oboru si drží nejedno prvenství a nabízí spoustu zajímavých benefitů. Vás jistě zaujme garance nejnižší ceny, poštovné zdarma a věrnostní bonusy. V neposlední řadě pak samotný sortiment, ve kterém natrefíte na vysoce kvalitní kování za skvělé ceny.

Kování do interiérových dveří je zastoupeno pestrým spektrem rozetového a štítového kování od českých i zahraničních výrobců. Značky jako Cobra, Dorro, Eurolaton, Richter, Rostex nebo MP zřejmě představovat nemusíme – jedná se o to nejlepší, co je v daném segmentu k mání.Kovani dana

Štítové nebo rozetové? Rozhodne váš vkus!

Rozdíl mezi štítovým a rozetovým kováním tkví v počtu dílů. Jestli se rozhodnete pro jednodílnou klasiku v podobě štítového, nebo moderní a neotřelý design dvoudílného rozetového kování, je otázkou vašeho vkusu a na funkci nemá vliv. Design vybraného kování by však měl ladit s dalšími interiérovými prvky a vhodně je doplňovat. Rozety jsou k mání v oválných, hranatých a kulatých tvarech, ale na své si přijdou i příznivci štítového kování. Nabídka uspokojí milovníky minimalistické elegance i ty, kteří si potrpí na decentní zdobení.

Zabezpečte svůj majetek před nezvanými hosty

VlozkaPokud vás děsí představa, že na vaše cennosti jednoho krásného dne (nebo v noci?) udělá zálusk zloděj, zabezpečte své vchodové dveře bezpečnostním kováním. Tento speciální typ kování je přizpůsoben k maximální ochraně cylindrycké vložky a zámku a disponuje řadou bezpečnostních prvků. Na www.kovani-kliky.cz najdete bezpečnostní kování 2. a 3. třídy a to jak ve štítové, tak rozetové variantě. V závislosti na tom, jak často budete dveře otevírat, můžete zvolit mezi kováním těchto typů: klika/klika, klika/koule a klika madlo. Pro extrémně vytížené dveře je samozřejmě ideální kování klika/klika. V nabídce nechybí ani bezpečnostní cylindrické vložky ve všech dostupných velikostech.