Krmivo pro psy a kočky Orijen: Nejlepší volba nejen pro profesionální chovatele

Krmivo pro psy a kočky Orijen: Nejlepší volba nejen pro profesionální chovatele

Pořídili jste si čtyřnohého mazlíčka, případně již nějakou dobu s pejskem nebo kočičkou domácnost sdílíte? V tom případě jste jistě zaznamenali, že zbaští kde co. Na druhou stranu není v silách němé tváře, sdělit vám, co je pro ni prospěšné. Zdraví zvířete je pouze ve vašich rukou a chcete-li, aby prožilo dlouhý a spokojený život, buďte při výběru krmiva důslední. Vyhněte se blafům v supermarketech a zaměřte se na prémiová krmiva. K těm nejlepším patří granule Orijen vyráběné čistě z přírodních surovin. Neobsahují konzervační látky ani barviva a vyrábí se v širokém spektru variant pro psy i kočky.

V čem se krmivo Orijen liší od běžných granulí?

Řada holistických krmiv značky Orijen snoubí vynikající vlastnosti přírodní výživy. Vyrábí se z vybraných surovin nejvyšší kvality – například z drůbeže žijící ve volném výběhu a ryb z volné přírody. Chcete-li mít jistotu, že váš krmivo vašeho mazlíčka nejen zasytí, ale zároveň mu prospěje a zajistí příjem veškerých důležitých vitamínů a živin, v podstatě nemáte na výběr. Díky krmivu Orijen bude váš zvířecí kamarád v perfektní formě. V granulích Orijen nejsou obsaženy žádné obilniny, které zvíře tráví jen velmi obtížně. Naopak jsou bohaté na ovoce a zeleninu z Kanady a zdraví prospěšné rostliny. Za zmínku stojí také obsah prebiotických bakterií. Granule Orijen pro psy jsou k mání ve třech základních řadách – Orijen Puppy Dog pro štěňata, Adult pro dospělé psy a Senior pro starší psy. Značka má ve světě skvělé renomé a nedají na ni dopustit špičkoví chovatelé.

Kde krmivo Orijen seženete z pohodlí domova?

Preferujete rychlý a komfortní nákup online? Pak se po granulích pro psy a kočky Orijen poohlédněte u specializovaného prodejce zveros.cz. Nabízí kompletní produktovou řadu krmiva za výhodné ceny a v rámci Brna zajišťuje rozvoz ještě v den objednávky, a to zcela zdarma. Tak na co ještě čekáte? Dopřejte svému svěřenci to nejlepší, co je na trhu k mání!

Publikováno: 23. 11. 2015

Kategorie: Zvířata

Autor: Adam

Tagy: granule orijen | orijen recenze