Reklama

Penzion Na náměstí

Rodinný penzion nabízí ubytování v selském stylu v srdci Slovácka.

ŽĎAS - průmyslové stroje

Spolehlivý výrobce kvalitních zařízení pro zpracování kovového odpadu

Přírodní produkty Phyteneo

Zbavte se běžných zdravotních obtíží pomocí přírodních přípravků.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Nemrzněte doma a zajeďte si do Tuniska

Tak se nám nakonec zima vydařila, co říkáte? Už to vypadalo, že ušetříme za energie a místo toho máme co dělat, abychom stačili přitápět. Matka příroda je v tomto ohledu nevyzpytatelná, ale nic se nedá dělat, budeme muset zimu přečkat. Pro milovníky zimních sportů nejsou mrazy žádnou překážkou, sbalí si lyže a vyrazí na hory. Co mají však dělat lidé, kteří nemohou zimu ani cítit? Jednoduše si mohou taky sbalit. Místo na hory však vyrazí na teplou dovolenou. Že je v Chorvatsku či Itálii taky zima a na koupání to zdaleka nevypadá? Však taky zamíříte někam úplně jinam. Chtěli byste se podívat do severní Afriky?

 

Dovolená v Tunisu za super cenu

 

Severní Afrika, to není jenom populární Egypt. Velmi oblíbenou turistickou destinací je také Tunisko. Jezdí sem převážně Evropani, z nich tvoří většinu Francouzi. Pokud si chcete užít úžasnou letní dovolenou i v zimě, bude pro vás dovolená Tunisko jasnou volbou. Navíc se nemusí výrazně projevit ve vašem rozpočtu, stačí se podívat na nabídku last minute Tunisko na stránkách cestovní agentury New Travel.  Díky New Travel dostanete hodně muziky, za málo peněz. Jak jinak byste taky nazvali dovolenou snů za tak nízkou cenu?

Zájezdy do Tuniska pro celou rodinu

 

Zájezdy Tunisko jsou vhodné pro celou rodinu. Severoafrická země se pyšní nádhernými písčitými plážemi, ale i četnými památkami. Moře je velmi teplé a pláže čisté, zkrátka ideální na čerpání nových sil a relaxaci. S New Travel si dovolenou v Tunisku užijete ještě více, protože nezaplatíte více, než za jakoukoliv jinou dovolenou v mnohem méně atraktivní destinaci. Nečekejte na to, až vám rozmrzne voda v chladiči a zajeďte si na dovolenou hned teď.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *